Doplněk stravy

AVITA Glutathion Liposomal Plus 200 ml

Značka: AVITA

Přípravek AVITA Glutathion Liposomal Plus obsahuje přirozeně se vyskytující tripeptid glutathion v tekuté lipozomální formě. Glutation je velmi silným endogenním antioxidantem.

745

Cena za 100 ml: 372,50 Kč

Doprava zdarma

O produktu: AVITA Glutathion Liposomal Plus 200 ml

50125002

Úvod

Lipozomální forma glutathionu. Glutathion je životně důležitý peptid neustále produkovaný našim tělem. Skládá se ze tří aminokyselin (glutamin, cystein a glycin). Zvlášť významně je zastoupen v našich játrech, jako hlavním detoxikačním orgánu. Patří k nejvýznamnějším antioxidantům v lidském organismu, podílí se na odstraňování reaktivních forem kyslíku. Glutathion je obsažen i v některých potravinách např. brokolice, zelí, květák, ale i maso a ovoce.

Výhody lipozomálního vstřebávání:

Lipozomální forma umožňuje lepší vstřebatelnost a využitelnost pro organismus. Lipozomy jsou složeny z přírodních fosfolipidů, které jsou základními stavebními kameny všech našich buněk, proto přes jejich stěnu bez problému prostupují tzv. pasivním transportem.  Vitaminy a minerály uzavřené v lipozomech mohou vstupovat přímo do krevního oběhu a do buněk. Lipozomální glutathion od AVITY má neutrální vůni a chuť.


Dávkování

Užívejte 10 ml denně 1x denně (2 čajové lžičky po 5 ml). Lze přimíchat do nápoje.


Složení

Glutathion 400 mg v 10 ml.

Další složky: slunečnicový lecitin, filtrovaná voda, sorban draselný. Konzervační látky: konzervace lipozomálního glutathionu je nutná, protože bez ní by měl trvanlivost jen několik dní. Na konzervaci jsme zvolili akceptovanou potravinářskou konzervační látku - sorban draselný, který zabraňuje šíření plísní a kvasinek v potravinách a jen výjimečně může způsobit jemnou alergickou reakci u mimořádně citlivých lidí.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro těhotné ženy a děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu