AVITA Moringa Premium 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: AVITA
100% BIO sušina z listů rostliny moringa v tobolkách. Superpotravina, která obsahuje komplex živin všestranně podporujících zdraví a výkonnost organismu.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks doplňků stravy značky AVITA v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022, nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
435

Cena za 1 kus: 7 Kč

O produktu

50120273

Přírodní zdroj vitaminů, minerálů a stopových prvků. Moringa je zázračný strom pocházející z podhůří Himálaje a oblasti Indie. Listy moringy mají vysokou nutriční hodnotu. Poskytují řadu živin a jsou bohatým zdrojem bílkovin, obsahují všechny pro člověka potřebné esenciální aminokyseliny. Právem získaly přívlastek superpotravina. Živiny v nich obsažené zajišťují správné fungování stovek biochemických reakcí, které probíhají v našem těle non-stop. Mnohé z nich působí jako antioxidanty a pomáhají nám zbavovat se škodlivých látek.

Přirozená obranyschopnost

Moringa olejodárná (Moringa oleifera) je vynikajícím zdrojem vitaminů A, C, E, vitamínů skupiny B, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku, chlorofylu a enzymů. Pomáhá našemu organismu podpořit jeho přirozenou obranyschopnost. Pravidelné užívání moringy má za výsledek, že máme více energie, cítíme se mladší a vitálnější a celkově lépe vypadáme. A protože v našem těle souvisí vše se vším, určitě to přispěje i k lepší psychické pohodě.


Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně.

Složení

310 mg sušiny z listů moringy olejodárné v jedné tobolce.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.