Babybio Mrkev, dýně a rýže 2x200 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: BABYBIO
Ideální porce zeleniny na večeři nebo oběd pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Babybio příkrm bohatě zasytí, ale nezatíží bříško vašeho malého strávníka.
Akce 4 za 3 Při nákupu 3 kusů tohoto produktu značky BABYBIO získáte čtvrtý kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31.1. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
119

Cena za 100 g: 30 Kč

O produktu

50140995

V době, kdy své malé děťátko začínáte seznamovat s pevnou stravou, je velmi důležité dbát na její pestrost a kvalitu. Příkrmy Babybio vám zaručí oboje: neotřelé a chutné kombinace i tu nejvyšší BIO kvalitu bez přidaného cukru, soli, bez palmového oleje a samozřejmě bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv (dle zákona). Vyzkoušejte třeba lahodný Babybio večerní příkrm s mrkví, dýní a rýží, který je skvělou volbou pro děti již od ukončeného 6. měsíce, skvěle zasytí, ale nezatíží citlivé dětské bříško. Ať už ale tento příkrm servírujete jako večeři nebo oběd, zaručujeme, že si na něm vaše děťátko pochutná.

Hlavní vlastnosti:

  • zeleninový příkrm od ukončeného 6. měsíce věku
  • BIO kvalita
  • bez přidaného cukru a soli
  • suroviny vařené v páře
  • čistá chuť přírody

Složení

Mrkev* 38 %, voda z vaření, máslová dýně* 17 %, rýže* 7,6 %, cibule*, řepkový a slunečnicový olej*, rozmarýn*, bez přidané soli a zahušťovadel, bez lepku a mléka
*složky ekologického zemědělství

Použití

Podávejte vlažné. Nepřisolujte.

Upozornění

Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.