Babybio Sladké brambory s kaštanovým pyré a perličkou 230 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: BABYBIO
Maso-zeleninový příkrm Babybio pro děti od ukončeného 12. měsíce věku obsahuje suroviny vařené na páře, rozmělněné na větší kousky, díky kterým se dítě naučí správně žvýkat a polykat.
Akce 4 za 3 Při nákupu 3 kusů tohoto produktu značky BABYBIO získáte čtvrtý kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31.1. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
95

Cena za 100 g: 41 Kč

O produktu

50140987

V době, kdy děťátko přechází na "dospěláckou" stravu, je velmi důležité dbát na její pestrost a kvalitu. Příkrmy Babybio vám zaručí oboje: neotřelé a chutné kombinace i tu nejvyšší BIO kvalitu bez přidaného cukru, soli, bez palmového oleje a samozřejmě bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv (dle zákona). Vyzkoušejte třeba tuto lahodnou kombinaci: sladké brambory ze slunečného Španělska, kaštanové pyré a farmářská perlička, rozmělněné na větší kousky, díky kterým váš strávník konečně zapojí zoubky. Tento příkrm je výbornou volbou pro děti od ukončeného 12. měsíce. Navíc je balený v praktické misce s širkým otvorem, která je skvělá nejen na cesty, ale také pro nácvik samostatného stolování vašeho většího děťátka. 

Hlavní vlastnosti:

  • maso-zeleninový příkrm od ukončeného 12. měsíce věku
  • BIO kvalita
  • bez přidaného cukru a soli
  • suroviny vařené v páře
  • větší kousky učí dítě jíst samostatně

Složení

Sladké brambory* 44 %, kaštanové pyré* 17 % (kaštany* 13,6 %, voda), brambory*, voda z vaření, farmářská perlička* 8,5 %, jablka*, cibule*, rostlinné oleje* (řepkový*, slunečnicový*). Bez přidané soli a zahušťovadel, bez lepku a mléka
*složky ekologického zemědělství

Použití

Příprava v horké vodě: misku ponořte asi na 5 minut do vroucí vody. Poté pokropte studenou vodou, chvilku počkejte a odejměte víčko. Příprava v mikrovlnné troubě: propíchněte víčko a ohřívejte 1 minutu na střední výkon. Obsah zamíchejte. Před podáváním ověřte teplotu. Nepřisolujte.

Upozornění

Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.