Doplněk stravy

Barny´s ACTIValoe LÉKÁRENSKÁ ALOE 2x500 ml

Značka: BARNY´S

Doplněk stravy Barny´s s koncentrovaným extraktem z Aloe vera, která napomáhá dobrému trávení a podporuje pročištění organizmu. Obsahuje 10 % polysacharidů.

409

Cena za 1 litr: 409,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Barny´s ACTIValoe LÉKÁRENSKÁ ALOE 2x500 ml

50000961

Úvod

Doplněk stravy s koncentrovaným extraktem z Aloe vera. Barny´s ACTIValoe obsahuje řadu biologicky aktivních látek, které jsou pro naše tělo přínosem. Nejvýznamnější složku tvoří polysacharidy, dále pak enzymy, vitaminy, minerály a stopové prvky a esenciální a neesenciální aminokyseliny. Aloe vera podporuje správnou funkci střev, napomáhá dobrému trávení a přispívá k pročištění organizmu. Má příznivý vliv na náš imunitní systém, pomáhá vyrovnávat hladinu cukru v krvi a celkově přispívá ke zmírnění únavy a napětí.

Barny´s ACTIValoe garantuje vysoký obsah polysacharidů

Kvalita Barny´s ACTIValoe je dána především vysokým obsahem biologicky účinných polysacharidů. Díky patentované technologii Qmatrix je jejich obsah 3krát vyšší než u surového gelu. Barny´s ACTIValoe garantuje minimálně 10% obsah polysacharidů o molekulární hmotnosti 50-200 kDa.

Hlavní vlastnosti:

  • Aloe vera přispívá k pročištění organismu
  • podporuje správnou funkci střev a normální trávení
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • pomáhá vyrovnávat hladinu krevního cukru
  • pomáhá zmírnit únavu a napětí
  • příznivě ovlivňuje stav pokožky
  • působí jako antioxidant

Dávkování

Čerstvě připravený nápoj užívejte v jedné až dvou dávkách denně nejlépe nalačno. Celková denní dávka by neměla překročit 50 ml. Maximální denní dávka pro děti od 3 do 12 let je 15 ml. Krystalizace roztoku nebo nažloutlé zabarvení není na závadu. 


Složení

Čištěná voda, Qmatrix® ACTIValoe®, antioxidant (kyselina citronová), konzervanty (benzoan sodný, sorban draselný). Denní dávka 50 ml: obsahuje 250 mg Qmatrix® ACTIValoe® (extrakt Aloe vera 200:1). Barny´s ACTIValoe neobsahuje cukry, barviva ani zahušťovadla!


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let, kojící a těhotné ženy. Děti do 12 let užívají 1/3 maximální denní dávky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 1 měsíce. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.