516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Barny´s ACTIValoe LÉKÁRENSKÁ ALOE 2x500 ml

Barny´s ACTIValoe LÉKÁRENSKÁ ALOE 2x500 ml

Barny´s ACTIValoe LÉKÁRENSKÁ ALOE 2x500 ml

50000961
Doplněk stravy: Více o legislativě
369 Kč 369 Kč / 1 litr
Skladem u dodavatele

Barny´s ACTIValoe obsahuje 100% gel z Aloe Vera. Přispívá k fyzické pohodě a k pročištění organismu.

Podrobné informace o produktu

Barny´s ACTIValoe je doplněk stravy s obsahem výtažku z Aloe Vera. Aloe Vera obsahuje mnoho biologicky aktivních látek důležitých pro organismus. Nejdůležitější složkou jsou polysacharidy, dále pak enzymy, vitaminy, minerály a stopové prvky, aminokyseliny.

Kvalita Aloe Vera je dána především obsahem biologicky účinných polysacharidů. Pouze ACTIValoe® má garantovaný vysoký obsah polysacharidů (minimálně 10%) díky patentované technologii Qmatrix.

Aloe Vera

  • Přispívá k pročištění organismu.
  • Pomáhá k normální činnosti gastrointestinálního traktu (problémy se zažíváním, vyprazdňování a pohyb střev).
  • Přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Přispívá k fyzické pohodě.

Dávkování:

Pro podporu imunitního systému a v rámci detoxikace smíchejte 15 ml přípravku se 100 ml studené vody. Při zažívacích obtížích smíchejte 25 ml přípravku se 100 ml studené vody. Čerstvě připravený nápoj užívejte v jedné až dvou dávkách denně nejlépe nalačno. Celková denní dávka by neměla překročit 50 ml. Maximální denní dávka pro děti do 12 let je 15 ml.

Složení:

Čištěná voda, Qmatrix® ACTIValoe®, kyselina citronová, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina askorbová, chlorid chromitý hexahydrát.  Maximální denní dávka (50 ml) obsahuje 250 mg Qmatrix® ACTIValoe® (extrakt Aloe vera 200:1).

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let věku, kojící a těhotné ženy a není určen jako náhrada pestré stravy. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 1 měsíce. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. ACTIValoe® je přírodní substance. Krytalizace roztoku nebo nažloutlé zabarvení není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Kategorie produktu

Parametry

Značka Barny´s
EAN 905643

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.