Barny´s CelaNext 30 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

329 ušetříte 66 Kč

Původní cena 395 Kč, sleva 17%

Cena za 100 g: 1732 Kč

O produktu

Pečujte o zdraví svých kloubů s novou generací aktivních látek. Přípravek Barny´s CelaNext obsahuje vysoce koncentrovaný tekutý extrakt kurkumy a kadidlovníku (boswellie) obohacený o vitamin D3, který příznivě ovlivňuje stav kostí. Kurkuma je rostlina, která se pěstuje v jihovýchodní Asii. Její kořeny se po staletí využívají v tradiční indické medicíně. Nejdůležitějšími účinnými látkami jsou kurkuminoidy. Mezi nejznámější patří kurkumin. Boswellie je známá jako indické kadidlo, extrakt z pryskyřice má své místo v lidovém léčitelství. Má vysoký obsah boswellových kyselin. Extrakty kurkuminu a kadidlovníku jsou v přípravku zpracovány micelární technologií, která zajišťuje efektivní transport aktivních látek do cílových buněk a tkání.

Hlavní složky:

  • kurkuma přispívá k udržení dobrého stavu kloubů a kostí a příznivě ovlivňuje imunitní systém
  • boswellie přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů
  • vitamin D přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů, příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi a napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu

Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli 1x denně nejlépe půl hodiny před jídlem, popř. s menší porcí nebo po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody.  

Složení

Směs koncentrovaných rostlinných extraktů CELANEXT® v micelární formě (kyselina boswellová 33 mg, kurkuminoidy včetně kurkuminu 16,5 mg,), vitamin D3 5,5 µg (110 % RHP) v jedné kapsli.

Komplex CELANEXT® 550 mg (emulgátory: polysorbát 80, polysorbát 20; extrakt pryskyřice kadidlovníku pilovitého Boswellia serrata, standardizováno na min. 6 % boswellových kyselin; extrakt oddenku kurkumy dlouhé Curcuma longa, standardizováno na min. 3 % kurkuminoidů; vitamin D – cholekalciferol 5,5 µg, 110 % RHP), hydroxypropylmethylcelulosa (plnidlo - vegetariánská kapsle) v jedné kapsli.

RHP – referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje cukr, barviva, laktózu a lepek. Vhodný pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.