Barny´s Cran-Urin megaPAC brusinky 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: BARNY´S
Vysoce jakostní brusinkový extrakt Barny´s Cran-Urin megaPAC je vhodný pro dlouhodobé užívání. Obohacen o biotin, který přispívá k udržení normálního stavu sliznic.
Skladem na e-shopu
329

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50065001

Barny's Cran-Urin megaPAC představuje špičku v oblasti kvality brusinek určených k dlouhodobému užívání. Kanadské brusinky jsou zpracované do vysoce jakostního extraktu a jsou standardizovány na obsah proanthokyanidinů - PAC, což zajišťuje výbornou kvalitu výsledného produktu. Každá kapsle obsahuje vysokou koncentracie proanthokyanidinů v kapsli (1 kapsle obsahuje 40 mg PACEu.Pharm.), a navíc je tento doplněk stravy obohacený o vitamin H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí). 

Hlavní vlastnosti:

  • brusinky napomáhají udržet normální funkci močové soustavy
  • biotin přispívá k udržení normálního stavu sliznic
  • špičková kvalita, standardizovaný extrakt

Dávkování

Dospělí 1-2 kapsle denně (ideálně ve dvou dávkách). Děti od 3 let 1 kapsli 1x denně. 

Složení

1 kapsle (0,656 g) obsahuje: brusinkový extrakt Cran-RichPAC™(Vaccinium macrocarpon, extrakt z plodů klikvy velkoplodé 36:1, standardizováno na 8 % proanthokyanidinů; maltodextrin) 500 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza), látka protispékavá (stearan hořečnatý), vitamin H (D-biotin, 50 % RHP) 25 μg.

RHP=Referenční hodnota příjmu. 

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.