844 909 909|info@drmax.cz

Barny´s HypnoX StressManager 20 kapslí

Barny´s HypnoX StressManager 20 kapslí

50068422
Doplněk stravy
Více o legislativě
216 Kč 260 Kč 11 Kč / 1 kus(tbl)

Při nákupu 3 vybraných produktů značky Barnys Vám bude cena nejlevnějšího z nich odečtena v nákupním košíku. (Akce neplatí pro produkt Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ 700 g) Akce platí do 31. 1. 2018 nebo do vyprodání zásob.

Doplněk stravy pro rychlou pomoc při stresu.

Podrobné informace o produktu

Stres  (resp.  fyziologická  reakce  organismu  na  stresovou  situaci)  byl pro naše předky nezbytnou součástí reakce v nebezpečných situacích. 

V  současné  hektické  době  jsou  však  lidé  vystaveni obrovskému nervovému vypětí, stres se stal každodenní součástí našeho  života  a  to  je  nadmíru  škodlivé,  protože  ne  každý  z  nás  je  vůči stresu  rezistentní  a  umí  se  s  ním  vyrovnat.  Psychologický  a  sociální stres velkou měrou, v dlouhodobém horizontu, přispívá ke zvýšenému riziku některých závažných chorob. V krátkodobém horizontu se podílí na nekvalitním spánku, vede ke ztrátě koncentrace, poruchám paměti, depresím, zhoršení kognitivních funkcí a to v konečném důsledku zase vede k dalšímu stresu a zvýšené podrážděnosti.

  • HypnoX® StressManager™ - pomoc pro každý den!
  • Pomáhá od prvního dne!
  • Je nenávykový a nezpůsobuje ospalost.
  • Certifikace o nejvyšší bezpečnosti - GRAS - bezpečnější než mají běžně prodávané potraviny. (Peptony - Lactium® - Americký úřad pro kontrolu léčiv FDA).

Dávkování:

V období zvýšené zátěže psychické činnosti užívejte 1 kapsli ráno spolu s jídlem. Využívejte celé balení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Složení: 

Aktivní látky (1 kapsle): Lactium® 150 mg, 40 mg vitaminu C. 1 kapsle obsahuje: Lactium® (hydrolyzát mléčného proteinu), želatina, askorbát sodný (40 mg vitaminu C), stearan hořečnatý - emulgátor, oxid titaničitý - barvivo.

Upozornění: 

Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí! Přípravek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy a při alergii na mléčný protein. Možné užívat při laktózové intoleranci. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na blistru a krabičce. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C.

Vyrobeno v EU v kvalitě standardu GMP.

Balení: 20 kapslí

 

Parametry produktu

Pro koho Dospělí Forma Kapsle
EAN 621629901662

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.