Doplněk stravy

Barny´s SuperCranberry kanadské brusinky 20 kapslí

Značka: BARNY´S

Vysoce jakostní brusinkový extrakt v nejsilnější verzi od Barny´s. Obohacen o biotin, který přispívá k udržení normálního stavu sliznic.

219

Cena za 1 kus: 10,95 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Barny´s SuperCranberry kanadské brusinky 20 kapslí

50059311

Úvod

Barny's SuperCranberry kanadské brusinky SUPER SILNÉ představují nejsilnější brusinky od Barny‘s. Kanadské brusinky jsou zpracované do vysoce jakostního extraktu a jsou standardizovány na obsah proanthokyanidinů - PAC, což zajišťuje špičkovou kvalitu výsledného produktu. Navíc je tento doplněk stravy obohacený o vitamin H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí). SuperCranberry jsou vhodné po poradě s lékařem i v době těhotenství a kojení, kdy není možná léčba antibiotiky.

Hlavní vlastnosti:

  • brusinky napomáhají udržet normální funkci močové soustavy
  • biotin přispívá k udržení normálního stavu sliznic
  • špičková kvalita, nejvyšší koncentrace brusinek od Barny´s

Dávkování

Při náhlých obtížích: dospělí užívají první 3 dny zvýšené dávkování 2 x 2 kapsle denně (2 ráno, 2 večer), 4.-7. den 2 x 1 kapsli denně (1 ráno, 1 večer). 
Při mírných obtížích: dospělí užívají  2 x 1  kapsli  denně  (1 ráno  a  1 večer).  Děti od 3 let užívají dle míry obtíží 1-2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Dbejte na dostatečný pitný režim.


Složení

1 kapsle (0,653 g) obsahuje: brusinkový extrakt CranRichPAC® 4.5 (Vaccinium macrocarpon, extrakt z plodů klikvy velkoplodé 40:1, standardizováno na 25 % proanthokyanidinů; maltodextrin) 500 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza), látka protispékavá (stearan hořečnatý, oxid křemičitý) vitamin H (D-biotin, 24 % RHP) 12 μg.


Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let věku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.