Barny´s Triple blend EXTRA SILNÝ 700 g

Doplněk stravy

Značka: BARNY´S
Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ obsahuje unikátní kombinaci látek (MSM, glukosamin a chondroitin sulfát, kolagen) důležitých pro vaše klouby.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50102849

Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ je doplněk stravy obsahující kombinaci látek pro péči o vaše klouby. Je zcela přírodní, bez barviv, konzervantů a jiných aditiv. Je vyroben ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní).

  • Chondroitin a glukosamin sulfát jsou přirozenou součástí kloubní chrupavky.
  • MSM je důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání.
  • Kolagen typu I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collys® vhodný pro šlachy a vazy.
  • Kolagen typu II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss®, který je také přirozenou součástí kloubní chrupavky.

Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ je vhodný pro preventivní dlouhodobé podávání, pro začínající až středně těžké potíže, také pro sportovce, vzpěrače, těžce pracující a pro osoby s jinak silně namáhanými klouby.

Jak užívat Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ:

Užívejte 1 odměrku přípravku denně rozmíchanou ve vodě a dochuťte citrónovou šťávou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení:

MSM (methylsulfonylmethan) 1958 mg, glukosamin sulfát 1566 mg, chondroitin sulfát 585 mg, jablečný pektin, kolagen II. typu Cartidyss® (z rejnoků) 22,5 mg, vitamin C, kolagen I. typu Collys® (z ryb) 15 mg v jedné odměrce (4,5 g).

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.