BEBA COMFORT 1 HM-O tekutá 500 ml

Kojenecká výživa počáteční

Značka: BEBA
Počáteční mléčná výživa pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni. BEBA COMFORT 1 HM-O tekutá je nová výživa od Nestlé připravená k okamžitému použití.
75

Cena za 100 ml: 15 Kč

O produktu: BEBA COMFORT 1 HM-O tekutá 500 ml

50124057

Počáteční mléčná výživa pro kojence od narození do ukončeného 6. měsíce, pokud nemohou být kojeni. BEBA COMFORT 1 HM-O tekutá je nová výživa od Nestlé připravená k okamžitému použití pro každou situaci – pro pohodlné noční krmení, pokud jste na cestách či jste nuceni svěřit péči o dítě někomu jinému.

BEBA COMFORT 1 HM-O tekutá obsahuje:

 • oligosacharidy 2´FL – oligosacharidy strukturou identické s těmi v mateřském mléce
 • Optipro® – speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku
 • DHA*

Složení

Pitná voda, odtučněné mléko 15 %, laktóza, rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), sušená syrovátka, minerální látky (vápenaté soli kyseliny citronové, citronan draselný, chlorid draselný, chlorid horečnatý, chlorid sodný, vápenaté soli kyseliny fosforečné, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný), 2´-fukosyllaktosa 0,1 %, emulgátor (sójový lecitin), rybí olej, olej z Mortierella alpina, cholin bitartát, L-fenylalanin, vitamíny (L-askorbát sodný, DL-alfa-tokoferyl-acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, retinyl-acetát, thiamin-mononitrát, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová, fyllochinon, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin), taurin, inositol, L-histidin, nukleotidy [kyselina cytidin-5´-fosforečná (CMP), sodné soli kyseliny uridin-5´-fosforečné (UMP), kyselina adenosin-5´-fosforečná (AMP), sodné soli kyseliny guanosin-5´-fosforečné (GMP)], L-karnitin. Alergeny: Obsahuje mléko, sóju a rybí olej.

Použití

 • Před přípravou kojenecké výživy si umyjte ruce.
 • Láhev, uzávěr a savičku důkladně vymyjte a vyvařte 5 minut.
 • Výživu před použitím důkladně protřepte.
 • Do láhve nalijte množství podle tabulky dávkování
 • Do výživy nic nepřidávejte, ani ji neřeďte. Je připravené k přímému použití.
 • Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v chladničce.
 • Láhev s výživou ohřejte ve vodní lázni.
 • Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy.
 • Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte.
 • Neuchovávejte nedojedené porce.
Věk dítěte Množství na jedno krmení Počet krmení za den Počet dávek příkrmů1
1. a 2. týden 100 ml 6  
3. a 4. týden 130 ml 5  
2. měsíc 165 ml 5  
3. a 4. měsíc 200 ml 5  
5. a 6. měsíc 230 ml 5  
7 až 9. měsíc 230 ml 4 – 3 1 – 2
Od 10. měsíce 230 ml 3 – 2 2 – 3

¹Převedení na jiný druh kojeneckého mléčného přípravku, jakož i zavedení nemléčného příkrmu, provádějte pouze v souladu s doporučením dětského lékaře.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu kojenců od narození do ukončeného 6. měsíce, nemohou-li být kojeni. Počáteční kojenecká výživa by měla být používána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Při krmení dítěte držte vždy v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Mateřské mléko je pro výživu novorozenců a kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. 

* Jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.