BEBACARE Fibre GOS/FOS sáčky 20x2,2 g

Doplněk stravy

Značka: BEBACARE
BEBACARE Fibre je doplněk stravy vhodný pro děti již od narození. Obsahuje GOS/FOS – speciální směs prebiotických oligosacharidů.
449

Cena za 100 g: 1 020 Kč

O produktu: BEBACARE Fibre GOS/FOS sáčky 20x2,2 g

50143108

BEBACARE Fibre je doplněk stravy vhodný pro děti již od narození. Obsahuje vlákninu GOS/FOS (speciální směs prebiotických oligosacharidů), která napomáhá zlepšení konzistence stolice po vzoru kojených dětí¹. Vláknina ve střevě absorbuje vodu, nabobtná a vytvoří měkký gel, čímž dochází ke zvýšení objemu stolice a šetrné podpoře pohybu střevního obsahu. Rozpustná vláknina je také potravou pro probiotické bakterie mléčného kvašení ve střevě. Přípravek je bez lepku.

BEBACARE Fibre GOS/FOS sáčky 20x2,2 g3

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné již od narození
  • obsahuje GOS/FOS – speciální směs prebiotických oligosacharidů
  • vláknina absorbuje ve střevě vodu, podporuje tvorbu měkčí stolice, která se snadněji vylučuje
  • bez lepku
  • balení obsahuje 10 denních dávek

Dávkování

2 sáčky denně (např. 1 sáček ráno a 1 sáček večer). Obsah jednoho sáčku přidejte do mateřského mléka, kojenecké výživy nebo jiného dětského nápoje (nejméně 30 ml), promíchejte a ihned podávejte.

Složení

GALAKTOOLIGOSACHARIDY* (z MLÉKA), fruktooligosacharidy**. *GOS, **FOS

V jedné dávce (2 sáčky): vláknina – 3,124 g, z toho GOS – 2,812 g a FOS – 0,312 g.

Upozornění

BEBACARE Fibre není vhodná jako jediný zdroj výživy kojenců a dětí a není náhradou mateřského mléka, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Pokud zvažujete užívání doplňku stravy pro vaše dítě, doporučujeme vám poradit se s vaším pediatrem nebo zdravotní sestrou a pokud nedoporučí jinak, neměla by se BEBACARE FIBRE konzumovat s potravinami, které také obsahují GOS a FOS. Uchovávejte mimo dosah dětí.

¹Vivatvakin B, et al. Asia Pac J Clin Nutr. 2010;19:473-80. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.