Kojenecká výživa pokračovací

BEBELO MILK 2 600 g

Značka: BEBELO
5.0

BEBELO MILK 2 je pokračovací kojenecká mléčná výživa pro miminka od ukončeného 6 měsíce. Vyvážené složení s obsahem DHA se maximálně podobá mateřskému mléku.

179
Ušetříte 10%

Původní cena:  199 Kč  ·  sleva 20 Kč

Cena za 100 g: 29,83 Kč

Nejnižší cena před slevou: 199 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: BEBELO MILK 2 600 g

50126331

Pro správný růst a podporu imunity

Obsahuje vápník a vitamin D, potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí, železo, zinek, vitamin C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému.

Benefity: komplexní a vyvážené složení, maximálně zohledňující specifické výživové potřeby miminek.

Hlavní výhody: DHA, železo a probiotika.2

Určeno pro: batolata od ukončeného 6. měsíce.

Typ produktu: pokračovací kojenecká mléčná výživa.


Bebelo mléko. "Vše začíná špičkovou kvalitou mléka z francouzských farem"

Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. 1  

Základem mléčné výživy BEBELO® je vysoce kvalitní mléko z Francie. Pochází výhradně z farem, které dodržují kritéria tzv. Charte des Bonnes Pratiques d’ÉlevageTo znamená, že proces výroby mléka je pečlivě kontrolován, pasoucí se zvířata mají zajištěné optimální životní podmínky a striktně se dbá na ochranu životního prostředí i úsporu energií.


Proč si vybrat BEBELO® MILK 2

Proč si vybrat BEBELO® MILK 2

  • Obsahuje DHA, nukleotidy, železo a probiotika. 2
  • Bez palmového oleje.
  • Vyrobeno ve Francii s maximálním respektem k dětem i k přírodě.
Rozvoj mozku

Rozvoj mozku

Pokračovací mléka BEBELO® obsahují optimální poměr nenasycených mastných kyselin. Omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy.

 

Správný růst

Správný růst

Mléko BEBELO® 2 obsahuje vyvážený poměr vápníku a fosforu pro správné zavápňování kostí. Vápník přispívá ke správnému růstu a vývoji kostí.

Imunita

Imunita

Železo je důležité pro tvorbu červených  krvinek a hemoglobinu a přispívá k normální funkci imunitního systému. Mléka BEBELO® obsahují železo ve formě mikrokapslí Lipofer®.

Probiotika

Probiotika

Bakterie mléčného kvašení Bifidobacterium lactis je podobná těm bakteriím, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a trávicím traktu plně kojených dětí.Výrobní proces mléka Bebelo

Vyrábíme bez palmového oleje. Mléka BEBELO.

Vyrábíme bez palmového oleje

Milujeme zvířata a přírodu a v žádném případě nepodporujeme odlesňování deštných pralesů, které způsobuje rozšiřování plantáží palmy olejné. Věříme, že i malý přínos každého z nás může znamenat velké věci. Žádná mléka BEBELO® neobsahují palmový olej.


Bebelo mléka. FAQ. Co vás nejčastěji zajímá.

Jaké proteiny obsahuje batolecí mléko BEBELO®?

V mléce rozlišujeme 2 typy proteinů: syrovátku a kasein. Syrovátka jsou lehce stravitelné, málo sytivé a nerozpustné bílkoviny, kaseiny jsou pomaleji stravitelné, a proto dobře zasytí.

Ideální poměr kasein vs. syrovátka doporučován nutričními specialisty je 35:653 (jako v mateřském mléku), a tomuto poměru se mléka BEBELO® přibližují.  Výsledkem je kojenecká výživa, která je co nejpodobnější mateřskému mléku a je velmi dobře stravitelná.4

Co jsou nukleotidy?

Nukleotidy jsou přirozenou součástí mateřského mléka. Jsou stavební jednotkou nukleových kyselin DNA a RNA.

Proč se BEBELO® balí do papírových krabic?

Myslíme na přírodu a při výběru balení pro nás bylo důležité vaše pohodlí, snadná příprava i udržitelnost. Všechny části obalu lze složit do minimální velikosti a roztřídit do odpadu.


Věděli jste, že naši lékárníci se v oblasti vývoje a potřeb miminek pravidelně školí? Pokud byste se v péči o vaše miminko chtěli poradit s odborníkem, zeptejte se nás v jakékoliv lékárně Dr. Max. Rádi Vám pomůžeme.

Složení

Složky rekonstituovaného výrobku: rostlinné tuky (slunečnicový olej, kokosový olej, sójový olej, řepkový olej), demineralizovaná sušená syrovátka (z mléka), odstředěné mléko, maltodextriny, laktóza (z mléka), minerály (chlorid vápenatý, fosforečnan vápenatý, síran hořečnatý, citrát draselný, hydrogenfosforečnan draselný, chlorid sodný, hydroxid draselný, mikroenkapsulované železo (kukuřičný škrob, difosforečnan železitý, slunečnicový lecitin, síran zinečnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran měďnatý, síran manganatý, citrát vápenatý), rybí olej (mléko, sója), olej z Mortierella alpina (mléko), emulgátor (sójový lecitin), vitaminy (L-askorbát sodný, DL-alfa-tokoferol, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, retinyl-palminát, fytomenadion, thiamin-hydrochlorid, pyridoxin-hydrochlorid, cholekalciferol, kyanokobalamin, riboflavin, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin), antioxidanty (askorbylpalmitát, tokoferoly) (sója), L-tryptrofan, nukleotidy (cytidin 5-monofosforečnan, uridin 5-monofosforečnan, adenosin 5-monofosforečnan, inosin 5-monofosforečnan, guanosin 5-monofosforečnan), bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis, 108 CFU/100 g prášku v okamžiku výroby). Alergeny: mléko, rybí olej, sója. Baleno v ochranné atmosféře.


Jak správně připravit mléko BEBELO®

Vysterilizujte veškeré používané nádobí a převařte pitnou kojeneckou vodu. Nechte ji vychladnout na teplotu přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do vysterilizované láhve.

Vysterilizujte veškeré používané nádobí a převařte pitnou kojeneckou vodu. Nechte ji vychladnout na teplotu přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do vysterilizované láhve.

Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obalu). Uzavřete lahev a důkladně protřepejte ve svislé i vodorovné poloze, aby se prášek rozpustil. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku.

Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obalu). Uzavřete lahev a důkladně protřepejte ve svislé i vodorovné poloze, aby se prášek rozpustil. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku.

Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Stravu připravujte bezprostředně před podáváním. Nespotřebovanou dávku zlikvidujte.

Stravu připravujte bezprostředně před podáváním. Nespotřebovanou dávku zlikvidujte.

Varování

Varování Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete. Uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce).  Ne

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Každé dítě má jiné potřeby, dávkování tak proto vždy konzultujte s pediatrem. 1 zarovnaná odměrka = 4,5 g prášku.

Dávkování Bebelo milk

Důležitá upozornění:

Mateřské mléko je svým složením a kvalitou nejpřirozenější výživou kojenců, proto má přednost. BEBELO® 2 je pokračovací mléčná kojenecká výživa vhodná pro výživu kojenců starších 6 měsíců. Slouží pouze jako část smíšené stravy a není určena jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence.

Zastoupením svých živin a jejich kvalitou je pro výživu kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Přechod na kojenecké mléko má oproti kojení i zvýšené finanční a sociální dopady. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nezvratné.


1 Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Mateřské mléko je pro výživu novorozenců a kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Počáteční kojenecká výživa by měla být používána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě.

2 V souladu s legislativními požadavky na složení pokračovací kojenecké výživy.

3 Poměr je dán požadavky legislativy pro všechna pokračovací kojenecká mléka.

4 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4882692/


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.