516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Belathena Fill Us Patch polštářky s Hyaluronovou kyselinou 8 ks

Akce -9%
Belathena Fill Us Patch polštářky s Hyaluronovou kyselinou 8 ks

Belathena Fill Us Patch polštářky s Hyaluronovou kyselinou 8 ks

50105424
Kosmetika
3 190 Kč 3490 Kč
Skladem na e-shopu

K tomuto produktu NAVÍC Belathena hydrogelová maska s Beta-Glukanem a zvýšeným obsahem HA 2 ks.

Akce platí do 30. 4. 2019 nebo do vyprodání zásob.  Podmínky akce

BELATHENA Fill us Patch polštářky s Hyaluronovou kyselinou v jehličkách umožňují domácí péči o jemné vrásky v okolí očí a úst.

Podrobné informace o produktu

BELATHENA Fill us Patch polštářky s Hyaluronovou kyselinou jsou jediným kosmetickým přípravkem pro noční mezoterapii vrásek v okolí očí a úst. Umožňují domácí aplikaci zesíťované Hyaluronové kyseliny do pokožky obličeje. Zesíťovaná Hyaluronová kyselina ve tvaru jehliček zvyšuje pružnost pokožky a vyhlazuje vrásky.

BELATHENA polštářky s Hyaluronovou kyselinou v Mikro-jehličkách jsou určeny pro ženy, které chtějí řešit esteticky citlivé vrásky v okolí očí a úst, z pohodlí domova. Aplikace je neinvazivní a nebolestivá, polštářky se přiloží na pokožku v blízkém okolí očí nebo úst a jemně se přitisknou. Tvar mikrojehliček umožňuje průnik HA do hlubších vrstev pokožky a tím zajišťuje vysoký stupeň hydratace.

Povrch Belathena polštářků je tvořen unikátními mikrojehličkami:

  • Mikrojehličky jsou tvořeny zesíťovanou Hyaluronovou kyselinou (HA).
  • Tvar mikrojehliček umožňuje průnik HA do hlubších vrstev pokožky.
  • Zesíťování HA prodlužuje výsledný estetický efekt.

Výsledkem působení Belathena polštářků je hydratovaná a pružná pleť. Opakovaným používáním dochází k vyhlazení vrásek, a to vše z pohodlí domova.

Použití:

Polštářky aplikujte 1x týdně, minimálně po dobu 4 týdnů.

Polštářek přiložte na zvolené místo (nejčastěji vnější koutek očí, koutky úst nebo horní ret - tzv. kuřácké vrásky), jemně přitiskněte a nechte působit alespoň 5 hodin (ideálně přes noc), aby došlo k úplnému vstřebání hyaluronové kyseliny z mikrojehliček. 

Jedno balení Belathena obsahuje 4 páry polštářků, které vystačí na 1 měsíční kúru (4 týdny). Pro maximální efekt domácí mezoterapie se doporučuje opakovat kůru alespoň 2x ročně.

Složení:

Čistá Hyaluronová kyselina 35 mg v jednom polštářku ve tvaru mikro-jehliček.

Upozornění:

Nepoužívejte v místech výskytu akné, na otevřené rány nebo v místech zánětu. Buďte opatrní, pokud je Vaše pleť citlivá na náplasti nebo obklady. Při prvním použití se mohou objevit známky podráždění. Měly by vymizet během 5-10 minut.

Hyaluronová kyselina je přirozenou, biokompatibilní (tělu vlastní) látkou, která je přítomna v těle každého člověka. Přesto se může stát, že Vám tento produkt nebude vyhovovat.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Belathena
Použiji na Vrásky
EAN 8809253000070

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.