Belcura emulze ve spreji 125 ml

Kosmetika

Značka: BELCURA
Hýčkejte a rozmazlujte svoje tělo také vy. Emulze ve spreji s mikrostříbrem pečuje, chrání a regeneruje pokožku celého těla.
Skladem na e-shopu
435

O produktu

50089441

BELCURA emulze ve spreji s částicemi mikrostříbra
k péči, ochraně a regeneraci pokožky

  • Belcura emulze ve spreji pokožku vyživuje, udržuje ji hydratovanou a chrání ji před vnějšími vlivy prostředí.
  • Dále podporuje regeneraci pokožky a obnovuje její strukturu.
  • Zklidňuje podrážděnou pokožku a zmírňuje kožní problémy.

Vysoce čisté stříbro má antibakteriální účinky, to napomáhá udržovat pleť čistou. Ceramidy III a kyselina mléčná pomáhají obnovit
strukturu pokožky. Kombinace hydrofilních a hydrofobních výživných látek udržuje suchou pokožku hydratovanou a chrání ji před vysoušením. Vzhledem k upravené hodnotě pH, Belcura emulze ve spreji pomáhá udržovat přirozenou kyselost pokožky.

Belcura emulze ve spreji je vhodná pro suchou, podrážděnou a citlivou pokožku dospělých a dětí od věku 6 měsíců. U nenarušené pokožky je tento produkt vhodný pro dlouhodobé použití.

Neobsahuje konzervanty, parfemace, lanolín, alkohol, ani barviva.


Složení:
AQUA, BUTANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOPENTANE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-2-DIPOLYHYDROXYSTEARATE, DICAPRYLYL ETHER, SODIUM, LACTATE, MAGNESIUM SULFATE, SILVER, CERAMIDE 3, LACTIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

Doporučené použití:
Používejte jednou nebo dvakrát denně. Naneste na pokožku ze vzdálenosti 10 - 15 cm a lehce vmasírujte.
Před použitím řádně protřepejte!

Upozornění:

POUZE K VNĚJŠÍMU POUŽITÍ!

Nepoužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek výrobku. Nepolykejte. Nepoužívejte v blízkosti očí nebo plamene. Pokud kojíte, neaplikujte v okolí prsou.

Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol.

Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C.

BALENÍ:
125 ml

Zdroj: http://www.belupo.cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.