Bella NIGHT Care Gel-Cream na dekolt a ruce 100 ml

Kosmetika

NAVÍC Bella NIGHT Care SKY Cream se třpytkami 30 ml Při nákupu 2 ks vybraných produktů značky Bella Night Care získáte NAVÍC Bella NIGHT Care SKY Cream se třpytkami 30 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

1190

O produktu

Vychutnávejte pocit hebké a vyhlazené pleti s exluzivní péčí Bella Night Care a zažeňte příznaky stárnutí. Ty jsou na první pohled nejvíce patrné na pokožce dekoltu, a zvláště pak rukou. Gel-Cream je nová forma pro péči o dekolt a ruce, která výhodně kombinuje vlastnosti hydratačního gelu a zvláčňujícího krému a dodává pokožce pěstěný vzhled. Díky unikátnímu složení má Gel-Cream komplexní anti-aging účinky. Kombinace 2 typů beta-glukanu, hyaluronátu s vysokým poměrem nízko-molekulární HA a kolagenu silně hydratuje, zvyšuje tonus pleti a působí proti vráskám. Přírodní látka alfa-arbutin pokožku jemně zesvětluje a sjednocuje barvu pleti. Gel-Cream na dekolt a ruce je určen pro všechny typy pleti, obzvláště pak pro pleť namáhanou, suchou nebo se znaky stárnutí.

Výsledek:

  • pokožka je hydratovaná a hebká na dotek
  • aktivní látky zvyšují tonus pleti a působí proti vráskám
  • pravidelným používáním redukuje pigmentaci a sjednocuje barvu pleti

Air-less lahvička udrží kvalitu gelu

Gel-Cream je uvnitř lahvičky izolován v „ochranném prostoru“, jehož dno je tvořeno posuvným pístem. Stlačením pumpičky vytlačíte dávku gel-creamu, aniž by bylo zbytek přípravku kontaminováno nečistotami ze vzduchu. Tím je zachována čistota a kvalita v jaké byl vyroben.

Složení

Unikátní složení Gel-Creamu má komplexní anti-aging účinky. Obsahuje 2 typy beta-glukanu, hyaluronátu s vysokým poměrem nízko-molekulární HA a kolagenu.

  • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová má schopnost proniknout do hlubších vrstev pokožky a zajistit tak její hydrataci. Má silný anti-aging efekt.
  • Beta-glukan typu A zklidňuje podrážděnou pokožku, zlepšuje podmínky pro tvorbu kolagenu a vyplňuje tak vrásky zevnitř. Kombinace kyseliny hyaluronové a beta-glukanu zvyšuje tonus pleti.
  • Beta-glukan B chrání citlivou pokožku před škodlivými účinky přízemního ozónu a podobných oxidačních látek, které se kolem nás vyskytují.
  • Alfa-arbutin je přírodní látka jejíž opakované použití jemně zesvětluje pigmentové skvrny a sjednocuje barvu pleti.
  • Hydrolyzovaný kolagen zlepšuje strukturu a hladkost pokožky.

Použití

Sejměte krycí víčko a stlačte pumpičku. Množství přípravku použijte podle potřeby, obvykle postačí 1 stlačení na dekolt a 1 stlačení pro ošetření rukou. Pokožka dekoltu a rukou vyžaduje každodenní péči. Maximálního estetického a anti-aging účinku dosáhnete, pokud budete Gel-Cream od Bella Night Care používat pravidelně jednou až 2x denně. Pro intenzivní jednorázovou vzpruhu vyzkoušejte Bella Night Care Dekoltovou masku, která poskytuje profesionální anti-aging ošetření.

Upozornění

Gel-Cream používejte na neporušenou pokožku bez ran nebo zjevných zánětů. Pokud plánujete delší pobyt na slunci doporučujeme doplnit ochranu pokožky o krém s faktory proti UV záření. Složení přípravku odpovídá nejnovějším odborným znalostem. Přesto, pokud Vaše pleť reaguje na některé kosmetické přípravky podrážděním a po prvním nanesení Gel Creamu by se projevovala podobně, přípravek dále nepoužívejte.