Bella NIGHT Care Gel-Cream na dekolt a ruce 100 ml

Kosmetika

Komplexní anti-age péče pro hebký a pěstěný vzhled pokožky. Zvyšuje tonus pleti a působí proti vráskám. Redukuje pigmentaci a sjednocuje barvu pleti.
Skladem na e-shopu
629

O produktu

50116853

Vychutnávejte pocit hebké a vyhlazené pleti s exluzivní péčí Bella Night Care a zažeňte příznaky stárnutí. Ty jsou na první pohled nejvíce patrné na pokožce dekoltu, a zvláště pak rukou. Gel-Cream je nová forma pro péči o dekolt a ruce, která výhodně kombinuje vlastnosti hydratačního gelu a zvláčňujícího krému a dodává pokožce pěstěný vzhled. Díky unikátnímu složení má Gel-Cream komplexní anti-aging účinky. Kombinace 2 typů beta-glukanu, hyaluronátu s vysokým poměrem nízko-molekulární HA a kolagenu silně hydratuje, zvyšuje tonus pleti a působí proti vráskám. Přírodní látka alfa-arbutin pokožku jemně zesvětluje a sjednocuje barvu pleti. Gel-Cream na dekolt a ruce je určen pro všechny typy pleti, obzvláště pak pro pleť namáhanou, suchou nebo se znaky stárnutí.

Výsledek:

  • pokožka je hydratovaná a hebká na dotek
  • aktivní látky zvyšují tonus pleti a působí proti vráskám
  • pravidelným používáním redukuje pigmentaci a sjednocuje barvu pleti

Air-less lahvička udrží kvalitu gelu

Gel-Cream je uvnitř lahvičky izolován v „ochranném prostoru“, jehož dno je tvořeno posuvným pístem. Stlačením pumpičky vytlačíte dávku gel-creamu, aniž by bylo zbytek přípravku kontaminováno nečistotami ze vzduchu. Tím je zachována čistota a kvalita v jaké byl vyroben.


Složení

Unikátní složení Gel-Creamu má komplexní anti-aging účinky. Obsahuje 2 typy beta-glukanu, hyaluronátu s vysokým poměrem nízko-molekulární HA a kolagenu.

  • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová má schopnost proniknout do hlubších vrstev pokožky a zajistit tak její hydrataci. Má silný anti-aging efekt.
  • Beta-glukan typu A zklidňuje podrážděnou pokožku, zlepšuje podmínky pro tvorbu kolagenu a vyplňuje tak vrásky zevnitř. Kombinace kyseliny hyaluronové a beta-glukanu zvyšuje tonus pleti.
  • Beta-glukan B chrání citlivou pokožku před škodlivými účinky přízemního ozónu a podobných oxidačních látek, které se kolem nás vyskytují.
  • Alfa-arbutin je přírodní látka jejíž opakované použití jemně zesvětluje pigmentové skvrny a sjednocuje barvu pleti.
  • Hydrolyzovaný kolagen zlepšuje strukturu a hladkost pokožky.

Použití

Sejměte krycí víčko a stlačte pumpičku. Množství přípravku použijte podle potřeby, obvykle postačí 1 stlačení na dekolt a 1 stlačení pro ošetření rukou. Pokožka dekoltu a rukou vyžaduje každodenní péči. Maximálního estetického a anti-aging účinku dosáhnete, pokud budete Gel-Cream od Bella Night Care používat pravidelně jednou až 2x denně. Pro intenzivní jednorázovou vzpruhu vyzkoušejte Bella Night Care Dekoltovou masku, která poskytuje profesionální anti-aging ošetření.

Upozornění

Gel-Cream používejte na neporušenou pokožku bez ran nebo zjevných zánětů. Pokud plánujete delší pobyt na slunci doporučujeme doplnit ochranu pokožky o krém s faktory proti UV záření. Složení přípravku odpovídá nejnovějším odborným znalostem. Přesto, pokud Vaše pleť reaguje na některé kosmetické přípravky podrážděním a po prvním nanesení Gel Creamu by se projevovala podobně, přípravek dále nepoužívejte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.