Zdravotnické prostředky

Beper 40120 Easy Check měřič krevního tlaku pažní

Značka: BEPER

Mějte vždy přehled o svém tlaku. Měřte si ho v pohodlí domova za pomoci měřiče od společnosti Beper. Kromě tlaku vám ukáže i puls a upozorní na nepravidelný srdeční rytmus.

895

O produktu: Beper 40120 Easy Check měřič krevního tlaku pažní

50100132

Úvod

U lidí se zdravotními obtížemi je pravidelné měření tlaku povinností. Tento nenápadný údaj totiž mnohdy může napovědět a alarmovat k návštěvě lékaře, který si již s takovou situací bude lépe vědět rady. Společnost Beper nabízí měřič krevního tlaku Easy Check, který se snadno ovládá, nabízí mnoho užitečných údajů, které navíc ukládá do paměti, a především k jeho využití nepotřebujete žádnou asistenci.

Jak používat Beper 40120 Easy Check měřič krevního tlaku?

Měřič jednoduše upevněte na svou paži a na velkém displeji během chvilky uvidíte naměřené údaje. Zařízení vám prozradí hodnoty systolického i diastolického tlaku a pulsu, které měří podle platných směrnic světové zdravotnické organizace WHO. Do integrované paměti se ukládá až 120 posledních měření s přesným datem a časem. Z posledních tří měření přístroj vytváří průměr, abyste měli představu, jak vám tlak během dne či týdne kolísá. Zařízení funguje bezdrátově, pohání ho 4 AAA baterie, které nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit zvlášť.

Technické parametry:

  • Zobrazuje současně systolický a diastolický tlak a puls
  • Indikace nepravidelného srdečního rytmu
  • Paměť na 120 měření s datem a časem
  • Průměr posledních 3 měření
  • Napájení: 4x AAA  (nejsou součástí)

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.