Beper 40121 měřič krevního tlaku na zápěstí

Zdravotnické prostředky

Značka: BEPER
Mějte přehled o svém tlaku na každém kroku. S kompaktním měřičem na zápěstí od společnosti Beper získáte potřebné údaje během chvilky a přečtete si je na přehledném velkém displeji.
Skladem na e-shopu
669

O produktu

50100133

K měření svého krevního tlaku již nemusíte přijít k lékaři nebo se omezovat pouze na svou domácnosti. Vezměte si měřič krevního tlaku Easy Check od společnosti Beper s sebou kamkoliv. Kompaktní zařízení se bez obtíží vejde do tašky a v případě potřeby vám během chvilky změří systolický i diastolický tlak a puls, abyste například na výletě či na dovolené měli neustále jasno o svém zdravotním stavu a v případě nutnosti jste věděli, že je důvod pro návštěvu lékaře.

Jak používat Beper 40121 měřič krevního tlaku?

Zařízení měří tlak ze zápěstí. K jeho použití nepotřebujete asistenci jiné osoby, snadno si tlak a puls změříte sami. Naměřené hodnoty se automaticky ukládají do zabudované paměti, která nabízí prostor až pro posledních 120 záznamů, u nichž najdete také datum a přesný čas měření, abyste případně mohli údaje srovnávat. Hodnoty jsou přesné, zařízení měří tlak podle směrnic světové zdravotnické organizace WHO. Ke snadnému použití kdekoliv pomáhá i bezdrátový provoz. Přístroj je poháněn dvěma AAA bateriemi, které nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit jednotlivě.

Technické parametry:

  • Zobrazuje současně systolický a diastolický tlak a puls
  • Paměť na 120 měření s datem a časem
  • Napájení: 2x AAA  (nejsou součástí)

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.