Beper 40500 Body Sense lipomasáž na celulitidu

Elektronika

Značka: BEPER
Celulitida už vás nepřekvapí! Snadno a rychle ji porazíte s přístrojem Bode Sense od Beperu, který umožňuje trojitou kruhovou masáž a kromě odstranění celulitidy také účinně tvaruje postavu.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

865

O produktu

50100129

Společnost Beper je tu pro každou ženu, která se trápí s výskytem celulity. Nepěkně vypadající kůže kazí celkový dojem a sráží sebevědomí, když se na dovolené na pláži u moře svléknete do svých nádherných bikin. S využitím přístroje 40500 však pro vás celulitida nebude představovat žádný problém. Za pomoci důkladné masáže, infračerveného záření a tlaku vzduchu budete mít kůži pružnou a napnutou, a navíc vám zařízení pomůže vymodelovat tělo snů.

Jak používat Beper 40500 Body Sense lipomasáž na celulitidu ?

Po zapnutí se spustí trojitá kruhová masáž, která v kombinaci s tlakem vzduchu a infračerveným zářením stimuluje krevní oběh a podporuje lymfu. Pravidelným masírováním se pokožka viditelně zpevní a získá o poznání zdravější odstín. Infračervené světlo není pro kůži nebezpečné, ale je velmi účinné; zvládá eliminovat nedokonalosti pokožky, například již zmíněnou celulitidu.

Vyberte si ze čtyř různých druhů masáží. Přístroj zvládá masáž pro modelaci těla, pro vyhlazení celulitidy, pro zpevnění kontur těla a pro zlepšení krevního oběhu, při níž odstraňuje z konkrétní oblasti pleti škodlivé toxiny.

Technické parametry:

  • 4 druhy masáží
  • Napájení kabelem, délka kabelu 1,8 m
  • Výkon: 25W

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.