BIO BIONE SOS Sprej proti padání vlasů pro ženy 200 ml

Kosmetika

Značka: BIO BIONE
4.5
BIO BIONE SOS Sprej proti padání vlasů pro ženy podporuje regeneraci a zrychlený růst nových vlasů, a jejich objem se tak výrazně zahustí.
Skladem na e-shopu
149

Cena za 100 ml: 75 Kč

O produktu

50112418

BIO BIONE SOS Sprej proti padání vlasů pro ženy komplexně spojuje aktivní látky, které pomáhají obnovit krásný a plný účes. Podporuje regeneraci a zrychlený růst nových vlasů, a jejich objem se tak výrazně zahustí. SOS změkčuje vlasovou pokožku a usnadňuje zásobování živinami.

Výsledek

  • podporuje regeneraci a zrychlený růst vlasů
  • podporuje opětovný růst nových vlasů
  • výrazně zlepšuje kvalitu vlasů

Složení

  • Sprej proti padání vlasů pro ženy mimo jiné obsahuje: adenosin, taurin, acetyl cystein, panthenol, arginin, niacinamid, tyrosin, biotin, fruktózu, inositol, hydrolyzovaný protein z lískových ořechů, hydrolyzovaný keratin, thymidin, uridine, guanosine, extrakt z výhonků hrachu.
  • Růstový faktor FGF-7 podporuje syntézu vlasové bílkoviny, jeho úroveň vzrůstá až o 50 %! Dochází k rozvoji vlasových folikulů, k obnově syntézy vlasového barviva.
  • Noggin spolu s taurinem potlačují účinek faktoru TGF-beta, který je zodpovědný za přirozené zpomalení růstu vlasů.
  • Kombinace nukleotidů adenosinu, guanosinu, thymidinu a uridinu je známým prostředkem regenerace pokožky, její hydratace a podpory růstu ochlupení.
  • Přípravek obsahuje řadu „signálních“ molekul a výživných složek – cystein, inositol, arginin, fruktózu, panthenol, tyrosin, niacinamid, biotin, MSM, aminokyseliny získané hydrolýzou lískových ořechů a keratinový hydrolyzát.

Použití

Aplikujte pravidelně alespoň 5x týdně po dobu tří měsíců, a dále pak podle potřeby: Rozhrňte vlasy a odhalte vlasovou pokožku. Sprej nastříkejte sprej ze vzdálenosti cca 5-8 cm. Konečky prstů jej vmasírujte do pokožky. Snažte se vyhnout vlasům, sérum totiž působí pouze přes pokožku, nikoliv přes vlasy. Masáž pokožky provádějte pečlivě a důrazně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.