Bione Cosmetics SOS Sprej proti padání vlasů pro ženy 200 ml

50112418

Kosmetika

Skladem na e-shopu

129

Cena za 100 ml: 65 Kč

O produktu

Unikátně a komplexně spojuje aktivní látky, které chrání vlasy před předčasným vypadáváním. Zároveň podporuje zrychlený růst vlasů nových. Váš účes se tak výrazně zahustí. SOS změkčuje vlasovou pokožku a usnadňuje zásobování živinami.

Výsledek:

  • po 3 měsíčním používání až 95 % uživatelů prokazuje významné snížení vypadávání vlasů
  • až 85 % uživatelů prokazuje opětovný růst vlasů nových
  • všichni uživatelé uvádějí výrazné zlepšení vlasové kvality

Použití

Aplikujte pravidelně alespoň 5× týdně po dobu tří měsíců. Odhalte vlasovou pokožku a nastříkejte sprej ze vzdálenosti cca 5–8 cm. Pomocí konečků prstů jej poté jemně vmasírujte do pokožky. Snažte se vyhnout vlasům, sérum totiž působí pouze přes pokožku, nikoliv přes vlasy.

Složení

Růstový faktor EGF-7 podporuje syntézu vlasové bílkoviny, jeho úroveň vzrůstá až o 50%! Dochází k rozvoji vlasových folikulů, k obnově tvorby vlasového barviva.

Noggin spolu s taurinem potlačují účinek faktoru TGF-beta, který je zodpovědný za přirozené zpomalení růstu vlasů. Kombinace nukleotidů adenosinu, guanosinu, thymidinu a uridinu je známým prostředkem omlazení pokožky, její hydratace a podpory růstu ochlupení. Přípravek obsahuje řadu ,,signálních‘‘ molekul a výživných složek – cystein, inositol, arginin, fruktózu, panthenol, tyrosin, niacinamid, biotin, MSM, aminokyseliny získané hydrolýzou lískových ořechů a keratinový hydrolyzát.