Drogerie

Bio d Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn 400 g

Značka: BIO D
5.0
  • Přírodní bělící prostředek do pračky Bio-D pro účinné odstranění skvrn a zápachů. Účinkuje i při praní v nízkých teplotách. Je neparfémovaný a hypoalergenní.
95

O produktu: Bio d Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn 400 g

50095215

Úvod

Přírodní bělicí prostředek na bázi kyslíku účinně odstraňuje skvrny i zápach a zároveň má antibakteriální účinek. Nejlépe funguje při použití s Bio-D Tekutým pracím gelem nebo Bio-D Práškem na praní. Účinkuje i při praní v nízkých teplotách. Vyroben z přírodní sody a z přírodních extraktů kokosového oleje. Svým složením je bezpečný pro septik a domácí čističky vod. Neobsahuje chlór. 

Netestováno na zvířatech

Přípravek je neparfémovanýhypoalergenní a vhodný i pro citlivou pokožku a děti. Není testován na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation. Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené. 

Hlavní vlastnosti:

  • přírodní prací gel, rodinné balení
  • počet pracích dávek: až 26
  • hypoalergenní složení

Složení

5-15%: uhličitan sodný, peruhličitan sodný, organické sekvestrační činidlo. Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, koloidy celulózy.


Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.