Drogerie

Bio d Čistič na sklo a zrcadla rozprašovač 500 ml

Značka: BIO D
  • Přírodní Čistič na sklo a zrcadla ve spreji bez alkoholu a rozpouštědel skvěle vyčistí všechny lesklé a hladké povrchy. Má hypoalergenní složení, obsahuje rostlinné tenzidy.
135

O produktu: Bio d Čistič na sklo a zrcadla rozprašovač 500 ml

50095228

Úvod

Přípravek na sklo a zrcadla Bio-D šetrně a účinně vyčistí hladké povrchy. Obsahuje z rostlinné tenzidy, vysoce účinný je zejména díky kyselině octové a výtažkům z citrusů. Obaly vyrobené ze 100% recyklovaných materiálů podporují udržitelnou domácnost. Jeho složení je bezpečné pro septik a domácí čističky vod. Po vypotřebování je možné pořídit už jen ekonomičtější náhradní náplň, pumpičku lze opakovaně použít.

Netestováno na zvířatech

Přípravek je hypoalergenní, není testován na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky, tudíž je vhodný pro vegany. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation. Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně čistí lesklé a hladké povrchy
  • netestováno na zvířatech
  • přírodní produkt pro udržitelnou domácnost

Složení

Méně než 5%: kyselina octová, aniontové a neiontové povrchově aktivní látky, chlorid sodný, kyselina citrónová, citronová tráva.


Upozornění

H320 Způsobuje podráždění očí. Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.