Bio d Čistič vodního kamene 100% přírodní 500 ml

Drogerie

Značka: BIO D
Udržitelný 100% přírodní čistič vodního kamene od firmy Bio d dokonale odstraňuje nečistoty a zanechává čistotou zářící povrchy. Ideální do koupelny i kuchyně.
Při nákupu 3 kusů sleva 20 % Při nákupu 3 kusů vybraných produktů značky Bio d v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
159

O produktu

50143833

Udržitelný 100% přírodní čistič vodního kamene od firmy Bio d dokonale odstraňuje nečistoty a zanechává čistotou zářící povrchy. Rostlinné tenzidy si poradí s vodním kamenem ve vaší koupelně. Ideální na vodovodní baterie, dlaždice, sprchové zástěny a umyvadla. Perfektně zlikviduje nejen vodní kámen z porcelánu a smaltu. Tento koncentrovaný čistič neobsahuje chlór, je naprosto šetrný ke všem druhům septiků i domácích čističek vod. Podporuje udržitelnou domácnost. Veganské složení.

Hlavní vlastnosti:

  • perfektně odstraňuje vodní kámen a jiné nečistoty
  • 100% přírodní veganské složení
  • podporuje udržitelnou domácnost

Použití

Zatřeste lahvičkou a nastavte spouštěcí trysku na rozprašování. Nastříkejte na povrch, nechte působit 15 sekund a setřete čistým vlhkým hadříkem. Při odolných skvrnách nechte působit 2 minuty.

Upozornění

H315 – Dráždí kůži. H319 – Způsobuje vážné podráždění očí. Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.