Drogerie

Bio d Odstraňovač skvrn a dezinfekce plenek 500 g

Značka: BIO D

Bio-D Odstraňovač skvrn s dezinfekční funkcí můžete používat samostatně nebo do pračky. Čistí textilní pleny bez nutnosti vyvařování. Hypoalergenní složení.

119
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Bio d Odstraňovač skvrn a dezinfekce plenek 500 g

50095212

Úvod

Unikátní přírodní prostředek, který účinně odstraní skvrny a dezinfikuje textilní pleny bez nutnosti převařování. Funguje jako přísada k vašem pracímu prášku nebo pro namáčení prádla před praním v rukách i v pračce. Funguje už při nízkých teplotách. Skládá se z přírodní sody a extraktů z kokosového oleje. Bezpečný pro septik a domácí čističky vod.

Netestováno na zvířatech

Přípravek je hypoalergenní. Není testován na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation. Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené. 

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje skvrny z plen a dezinfikuje
  • přírodní složení
  • až 33 pracích dávek

Složení

5-15%: uhličitan sodný, peruhličitan sodný, organické sekvestrační činidlo. Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, koloidy celulózy.


Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.