Bio d Tablety do myčky nádobí 30 ks

Drogerie

Značka: BIO D
Ekologické tablety do myčky od firmy Bio d perfektně odstraňují odolnou mastnotu a zaschlé nečistoty z nádobí. 100% přírodní veganské složení.
Skladem na e-shopu
329

O produktu

50143839

Ekologické tablety do myčky od firmy Bio d perfektně odstraňují odolnou mastnotu a zaschlé nečistoty z nádobí. Tablety mají optimální koncentraci, snadno se rozpouští a nezatěžují myčku. Jedno balení vám vystačí na 30 cyklů mytí. Jsou naprosto šetrné ke všem druhům septiků i domácích čističek vod. Vyzkoušejte přírodní alternativu, která podporuje udržitelnou domácnost. Veganské složení.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje odolnou mastnotu a zaschlé nečistoty
  • 100% přírodní veganské složení
  • podporuje udržitelnou domácnost

Použití

Odstraňte z nádobí zbytky jídla a opláchněte silně znečištěné kusy. Vložte do dávkovače jednu tabletu a pokračujte dle pokynů výrobce myčky.

Upozornění

H315 – Dráždí kůži. H319 – Způsobuje vážné podráždění očí. Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.