Bio d Tekutý prací gel 1 l

Drogerie

Značka: BIO D
Přírodní Tekutý prací gel od Bio-D můžete použít jak v pračce, tak při ručním praní. Je velmi šetrný i k jemným materiálům jako je hedvábí nebo kašmír.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
205

O produktu

50095213

Univerzální, koncentrovaný, přírodní tekutý prací prostředek se hodí na bílé i barevné prádlo. Můžete ho použít v pračce nebo i při ručním praní. Gel se smyslnou přírodní vůní levandule účinně odstraňuje skvrny. Obsahuje přírodní tenzidy, soli získané z kokosu nebo také kyselinu citrónovou. Šetrně pere i velmi jemné materiály jako hedvábí, kašmír nebo vlna. Používejte již od 30 °C. Složení je bezpečné pro septiky a domácí čističky vod. 

Netestován na zvířatech

Přípravek je hypoalergenní a vhodný i pro citlivou pokožku a děti. Není testován na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation. Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené. 

Hlavní vlastnosti:

  • hypoalergenní prací prášek
  • účinně odstraňuje skvrny
  • počet pracích dávek: 25

Složení

5-15%: rostlinná draselná sůl z kokosu, etanol, neiontové povrchově aktivní látky. Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, citrát sodný, amfoterní povrchově aktivní látky, kyselina citrónová.

Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

H315 Dráždí kůži.

Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍOČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.