BIO Levandule Chodouňská

BIO Levandule Chodouňská
Levandulové údolí

Klidná mysl a příjemná relaxace z čisté přírody

BIO Levandule Chodouňská, obsahuje bioaktivní látky a vzácné minerály z vápencových moří, na kterých ji 7 let pěstujeme bez chemie v certifikované BIO kvalitě.

Levandule přispívá nejen k normánímu zdravému spánku a podporuje kvalitní odpočinek, ale tyto cenné přírodní zdroje podporují také zdraví trávicí soustavy a dýchacího systému.


Levandule přispívá k relaxaci

Antioxidanty a další aktivní látky v čisté BIO Levanduli Chodouňské spojily síly se vzácnými minerály, které se nachází v naší BIO Levanduli pěstované na unikátních vápencových mořích.

Směs dvou královen bylin napomáhá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a stavu kloubů. Jedná se o BIO konopí - čistá herba, jež mimojiné podporuje přirozenou obranyschopnost, a BIO Levanduli Chodouňskou, která napomáhá ke správnému fungování našich kognitivních funkcí, duševní pohodě a přispívá k pročištění a normálnímu trávení a činnosti jater.

 

BIO Levandule Chodouňská


IKONICKÉ PRODUKTY
Levandulové údolí

Moudrost našich předků

Staří Egypťané prohlásili Levanduli lékařskou za královnu bylin pro její obrovské množství antioxidantů z čisté přírody. Po tisíce let ji využívali léčitelé, lékaři i šamani jako prostředek, jež přispívá ke zmírnění stresu, relaxaci a duševní pohodě, a herbu, která podporuje zdraví nejen trávicí soustavy. První krůček k očistě celého těla! V Levandulovém údolí vyrábíme SUPER potraviny a nápoje zdravé výživy v BIO kvalitě, s podporou a přispěním k přirozenné obranyschopnosti. Díky vápencovým mořím, kde BIO Levanduli Chodouňskou pěstujeme od 3 cm, můžeme pomoci i Vám. HARMONIE TĚLA, MYSLI


Celková očista

Celková očista

Jak víme, v posledních letech se i konvenční lékaři přiklání k celkovému ozdravení organismu. Bohužel se roztrhl pytel s různými tzv. „chemickými pomocníky“, které mají odbourat škodlivé látky a vyčerpanost mikro biomu a trávicího systému, krve. Po tisíce let fungovala jediná cesta, jak pomoci vyčistit naše tělo, mysl i duši. Půstem, případně odlehčenou stravou a bylinami. Jejich královnou je od starého Řecka i Egypta Levandule pro její fascinující účinky.

Komplexní restart vašeho těla

Komplexní restart vašeho těla

Zjistili jsme, že naše BIO pole obsahují v Levanduli Chodouňské aktivní látky jako jsou terpeny, flavonoidy a dalších 50 bioaktivních složek, ale také velmi výjimečně minerály z vápencových moří. Levandule podporuje zdraví dýchacího systému, relaxaci a přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému. BIO Levandule Chodouňská tak nastartuje regeneraci komplexní - těla, mysli i duše. Proto vyvolává tato bylina zájem nejen u nás v ČR, ale v zahraničí.

Čistá příroda

Čistá příroda

Levandule podporuje zdraví trávicí soustavy, kde najdete tzv. mikrobiom, je konečně vedle odborníků pečujících o naše zdraví celostně, holisticky také vědeckou komunitou nazýváno naším druhým mozkem. Místem, kde si lidské tělo tvoří hormon štěstí Serotonin pro vyrovnaný a pohodový život. Také Dopamin nepostradatelný pro kognitivní fungování těla i mysli. Místem pro tvorbu Imunity. S Levandulí Chodouňskou jsme dosáhli vynikajících výsledků v této oblasti u dospělých i dětí. Vždy přistupujeme k člověku celostně.

Relaxace - spánek

Když objevili v roce 1922 hrobku Tutanchamona, jedinou bylinou v amfoře, připravenou do dalších životů, byla Levandule Lékařská. Staří Egypťané, Řekové ale i Římané totiž zjistili, že Levandule je královnou bylin a přispívá k duševní pohodě a relaxaci těla i mysli. „Naše modré zlato“ - BIO Levandule Chodouňská obsahuje bioaktivní látky, které přispívají k normálnímu zdravému spánku, odpočinku a zmírnění stresu, který nás v 21. století tolik trápí.VYZKOUŠEJTE
Seřadit podle