Bioalis Dětský sirup 120 ml

Doplněk stravy

Značka: BIOALIS
Dětský sirup s obsahem kozího kolostra, betaglukanů a vitaminů D a C pro správnou funkci imunitního systému Vašich dětí. S příchutí broskve.
Skladem na e-shopu
465

Cena za 100 ml: 388 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50117717

Pro zdravou imunitu celé rodiny. Přípravek BIOALIS dětský sirup obsahuje kozí kolostrum, kvasničné betaglukany a vitaminy C a D. S příchutí broskve. Je ideální volbou při nástupu do školy, školky, oslabeném organismu i při zvýšeném výskytu chřipkových onemocnění po celý rok. Sirup mohou užívat nejen děti od 3 let, ale i celá vaše rodina.

  • Kozí kolostrum se získává v prvních hodinách po porodu, je bohaté na proteiny, obsahuje protilátky, růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života.
  • Vitamin C je důležitý pro normální funkci imunitního systému a normální činnost nervové soustavy, pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.
  • Vitamin D přispívá k normálnímu stavu kostí a zubů, k normální činnosti svalů, k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu a podílí se na procesu dělení buněk.

Dávkování

Užívejte 1x denně 0,6 ml na 5 kg tělesné hmotnosti, minimálně 2 měsíce. Užívejte nejlépe ráno nalačno nebo večer před spaním. Lahvičku je nutné před každým použitím protřepat.

Složení

Glycerol, čištěná voda, kozí kolostrum, α-cyklodextrin, kvasničný beta-glukan, L-askorbát sodný (vitamin C), broskvové aroma, vitamin D (cholekalciferol). Neobsahuje alkohol, barviva ani lepek.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro osoby alergické na kozí kolostrum, s autoimunitními onemocněními a po transplantaci vnitřních orgánů. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.