Kosmetika

BIODERMA Nodé Fluid šampon 400 ml

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Nodé
  • BIODERMA Nodé Fluid Šampon velmi šetrně myje vlasy a respektuje fyziologickou rovnováhu i té nejcitlivější vlasové pokožky. S jemnou hypoalergenní parfemací.
425

O produktu: BIODERMA Nodé Fluid šampon 400 ml

50001388

Úvod

Čisticí vlasová péče pro každodenní použití, která respektuje fyziologickou rovnováhu i té nejcitlivější vlasové pokožky. BIODERMA Nodé Fluid Šampon velmi šetrně myje vlasy a pokožku hlavy, aniž by došlo k jejímu podráždění. Je šetrný vůči potřebným lipidům a předchází rychlému maštění vlasů. Posiluje vlasová vlákna, a tak usnadňuje jejich úpravu. Po použití tohoto šamponu jsou vlasy objemnější a lesklejší. Obsahuje jemnou parfemaci.

Výsledek:

  • šetrně odstraňuje nečistoty
  • snižuje citlivost pokožky
  • zanechává vlasy objemnější a lesklejší

Složení

Má nedráždivé složení, a tak se nemusíte bát svědění. Obsahuje jemnou hypoalergenní parfemaci.


Použití

Šampon naneste na mokré vlasy a umyjte je jemným masírováním vlasové pokožky. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. Postup opakujte. Čas oplachování by měl být vždy delší než čas potřebný na umytí. Vlasy nechte usušit přirozeně, pokud použijete fén, nenastavujte ho na příliš horký vzduch (přílišné teplo stimuluje vylučování potu a mazu a elektrizuje vlasy). Šampon je možné používat tak často, jak je potřeba.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.