BIODERMA Photoderm AR velmi světlý SPF50+ 30 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
Tónovací krém BIODERMA Photoderm AR SPF 50+ poskytuje pleti velmi vysokou ochranu proti UV záření. Svým složením chrání pokožku do hloubky, napomáhá regeneraci kožních buněk a zároveň řeší problémy se začervenáním a rosaceou.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
479

O produktu

50001394

Lehký, jemně tónovaný krém BIODERMA Photoderm AR s velmi vysokou ochranou proti slunečnímu záření SPF 50+ nabízí řešení pro pokožku s rozšířenými žilkami a se sklonem k začervenání. Přípravek obsahuje kombinaci patentů Rosactiv a Buněčné Bioochrany, které nejenže chrání pokožku do hloubky a napomáhají její regeneraci, ale zároveň eliminují začervenání. Působí také proti vzniku pigmentových skvrn a předčasnému stárnutí pleti vlivem pobytu na slunci. Krém je jemně tónovaný v přirozeném odstínu pro dokonale sjednocený vzhled. Po použití se rychle vstřebá a zanechává sametový pocit. Vhodný pro citlivou pokožku náchylnou k zarudnutí. Užívejte si slunečních paprsků s pocitem bezchybně vypadající pleti. 

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje pokožce velmi vysokou ochranu před slunečním zářením, SPF 50+
  • redukuje začervenání a zklidňuje podráždění
  • sjednocuje tón pleti
  • s voděodolným složením
  • nekomedogenní

Složení

  • patent Buněčné Bioochrany™ v kombinaci se slunečními filtry společně chrání pokožku okamžitě i dlouhodobě před poškozením UV zářením
  • patent Rosactiv™ chrání před slunečním zářením a zamezuje vzniku zarudnutí

Použití

Před pobytem na slunci naneste rovnoměrně a v dostatečném množství. Malé množství přípravku snižuje úroveň slunečné ochrany. Doporučujeme přípravek v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nepobývejte vy ani vaše děti příliš dlouho na slunci a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.