Kosmetika

BIODERMA Photoderm Pediatrics mineral SPF50+ 50 g

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Photoderm
  • Minerální opalovací krém Photoderm Pediatrics SPF50+ od značky BIODERMA poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Intenzivně hydratuje a zvláčňuje.
*Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky BIODERMA Photoderm v minimální hodnotě 390 Kč. *Při nákupu produktů značky BIODERMA Photoderm v minimální hodnotě 390 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

499

O produktu: BIODERMA Photoderm Pediatrics mineral SPF50+ 50 g

50144408

Úvod

Minerální opalovací krém Photoderm Pediatrics SPF50+ od značky BIODERMA poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Intenzivně hydratuje a zvláčňuje. Posiluje přirozenou ochrannou vrstvu jemné dětské pokožky a zabraňuje jejímu vysychání. Obsahuje technologii SUN BARRIER, která podporuje obranyschopnost pleti a chrání ji před útoky volných radikálů. Trojí ochrana působí proti širokému spektru UV záření. Krém se dvěma aktivními minerálními filtry se snadno nanáší a nezanechává po sobě mastný nebo bílý film. Je vysoce odolný vůči vodě, písku, potu i otěru. Ideální pro děti od 12 měsíců. Velice šetrný k vodnímu ekosystému. Dermatologicky testováno.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením
  • voděodolné složení
  • antioxidační účinek
  • vhodný i na pokožku se sklonem k atopii
  • ideální pro děti od 12 měsíců

VÝSLEDKY:

Zjemňuje a zvláčňuje pokožku u 80 % uživatelů (1)
Nemastí a nelepí u 93 % uživatelů (1)
ZVÝŠENÍ OCHRANY PŘED OXIDACÍ O 28 % (2)

(1) Test použití s dermatologickou a oftalmologickou kontrolou na 31 subjektech ve věku 0–35 měsíců se všemi typy pleti, včetně pokožky se sklonem k atopii, 100 % citlivé a jemné pokožky, po dobu 28 dnů.
(2) Hodnocení antioxidačního účinku na skvalen in vivo u 21 dobrovolníků (11 dospělých ve věku 25–40 let a 10 dětí ve věku 2–6 let) se všemi typy pleti.


Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je mléko voděodolné, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Vyhýbejte se slunečnímu záření mezi 11. až 15. hodinou. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.