Kosmetika

BIODERMA Photoderm SPOT-AGE SPF50+ 40 ml

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Photoderm
  • BIODERMA Photoderm SPOT-AGE SPF 50+ poskytuje maximální ochranu před slunečním zářením. Vyživuje pokožku a pomáhá eliminovat vznik pigmentových skvrn.
669

O produktu: BIODERMA Photoderm SPOT-AGE SPF50+ 40 ml

50135159

Úvod

Chraňte svou pleť před slunečními paprsky, aby byla stále svěží a bez nežádoucích tmavých skvrn. Vyživující, ochranný krém BIODERMA Photoderm SPOT-AGE s SPF 50+ v kombinaci s patentem Buněčné Bioochrany® aktivuje přirozenou obranu buněk, a tím předchází stárnutí pokožky a eliminuje vznik vrásek a pigmentových skvrn. Díky složení s antioxidanty, vitaminy C a E, bojuje s nežádoucími volnými radikály. Gel navíc skvěle hydratuje a představuje vynikající základ pod make-up. Je nekomedogenní, fotostabilní a je velmi dobře snášen všemi typy pokožky. I během těch nejteplejších dnů zůstane vaše tvář příjemně hydratovaná, vyživená a regenerovaná. 

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana proti UV záření, SPF 50+
  • eliminuje vznik vrásek a pigmentových skvrn vlivem UV záření
  • skvělý jako základ pod make-up, nekomedogenní

Použití

Používejte denně, abyste zabránili vzniku tmavých skvrn a fotostárnutí. Aplikujte rovnoměrně a v dostatečném množství před pobytem na slunci (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany). Pro zachování ochrany aplikujte znovu po pocení, plavání nebo osušení ručníkem. Vyhněte se kontaktu s oblečením. Aplikujte pouze na zdravou pokožku. Nadměrné vystavování pokožky slunci může poškodit zdraví i přes použití sluneční ochrany.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.