Kosmetika

BIODERMA Sébium Gel moussant pěnivý gel 500 ml

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Sébium

BIODERMA Sébium Gel moussant pěnivý gel je speciálně určený k šetrnému čistění smíšené a mastné pleti. Reguluje tvorbu kožního mazu a předchází výskytu nedokonalostí.

Sleva 25 % při koupi 2 ks Při nákupu minimálně 2 produktů značky BIODERMA získáte slevu 25 %. Akce platí do 24. 12. 2023, nebo do vyprodání zásob.
Velikost balení - ml
429
Doprava zdarma

O produktu: BIODERMA Sébium Gel moussant pěnivý gel 500 ml

50064569

Úvod

BIODERMA Sébium Gel moussant pěnivý gel je speciálně určený k důkladnému a zároveň šetrnému čistění smíšené a mastné pleti. Reguluje tvorbu a kvalitu kožního mazu díky komplexu Fluidactiv™. Po použití čisticího gelu bude Vaše pleť dokonale vyčištěná bez ucpaných pórů a výskytu přebytečného mazu. Sébium Gel Moussant nezpůsobuje tvorbu komedonů. Můžete ho použít také na holení.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně čistí pokožku
  • reguluje tvorbu kožního mazu
  • předchází výskytu nedokonalostí

Složení

Gel je složený z nedráždivých složek, neobsahuje mýdlo, a proto je pokožkou velmi dobře tolerován.


Použití

Tvář navlhčete vlažnou vodou, namydlete si gelem ruce a naneste na tvář. Tvář důkladně opláchněte, čas oplachování musí být vždy delší, než čas potřebný na umytí. Vysušení pokožky je nezbytné, ale musí být šetrné. Jemně přikládejte na tvář čistý bavlněný ručník. Sébium Gel Moussant je možné použít ráno a večer.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.