BIODERMA Sensibio Čisticí mléko 250 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Sensibio Čisticí mléko šetrně čistí a odličuje citlivou a problematickou pleť, kterou zanechává zklidněnou a vláčnou.
NAVÍC BIODERMA Sensibio H2O Čisticí micelární voda 500 ml Při nákupu produktů značky BIODERMA nad 690 Kč získáte NAVÍC BIODERMA Sensibio H2O Čisticí micelární vodu 500 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
405

O produktu

50030196

Šetrné čištění a odlíčení citlivé a problematické pokožky. BIODERMA Sensibio Čisticí mléko odstraňuje i voděodolný make-up a zanechává pleť zklidněnou a vláčnou. Zároveň díky patentovanému složení Toléridine™ snižuje citlivost pleti a zvyšuje její toleranci. Pleť se stává odolnější, lépe chráněná před vnějšími vlivy a méně reaktívní.

Výsledek:

  • šetrně čistí a odličuje pleť
  • zklidňuje a hydratuje
  • snižuje citlivost pleti

Složení

Sensibio Čisticí mléko neobsahuje parfemaci a je výborně tolerované nejen na pokožce, ale i v oblasti očí (testované pod dohledem očních lékařů).

Použití

Ráno i večer očistěte/odličte obličej včetně očních partií a dekoltu vatovým tamponem s pleťovým mlékem. Opakujte, dokud vatový tampon nezůstane čistý. Oplachování není nutné, ideálně dočistěte micelární vodou Sensibio H2O. Poté aplikujte krém z řady Sensibio.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.