Biomedica Bivenol micro 60+10 tablet

Doplněk stravy

Značka: BIOMEDICA
Bivenol micro s obsahem diosminu, hesperidinu a extraktu z kaštanu koňského, který podporuje normální činnost cévního systému a pomáhá zmírnit pocit těžkých nohou.
Skladem na e-shopu
275

Cena za 100 g: 380 Kč

O produktu

50105627

Bivenol micro s komplexním složením pro zdravé cévy a zmírnění pocitu těžkých nohou. Obsahuje flavonoidy diosmin a hesperidin v mikronizované formě, která zvyšuje jejich vstřebatelnost a biologickou dostupnost. Navíc obsahuje extrakt z kaštanu koňského (aescin), který podporuje normální činnost cévní soustavy a pomáhá zmírňovat pocit těžkých nohou, resveratrol, který podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a rutin.

Hlavní vlastnosti:

  • extrakt z kaštanu koňského podporuje normální činnost cévní soustavy a pomáhá zmírňovat pocit těžkých nohou
  • resveratrol podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému
  • flavonoidy diosmin a hesperidin v mikronizované formě pro lepší vstřebatelnost

Dávkování

1 tableta 1x denně.

Složení

V 1 tabletě: 450 mg diosmin, 50 mg hesperidin, 10 mg resveratrol, 15 mg aescin, 20 mg rutin. 

Diosmin, plnivo mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, extrakt kaštanu koňského, hesperidin, rutin, kroskarmelóza, resveratrol, protispékavá látka stearan hořečnatý, talek.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte s léky ovlivňujícími srážlivost krve. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Uchovávat mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.