Biomedica MenoPrima Bella 120 tablet

Doplněk stravy

Značka: BIOMEDICA
Biomedica MenoPrima Bella obsahuje extrakty z bylin, které působí blahodárně na organizmus ženy v období klimakteria. Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.
Skladem na e-shopu
399 ušetříte 26 Kč

Původní cena 425 Kč , sleva 6%

Nejnižší cena před slevou: 425 Kč

Cena za 100 g: 347 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50129239

Nehormonální přípravek s extrakty z bylin, které působí blahodárně na organizmus ženy v období klimakteria. Biomedica MenoPrima Bella obsahuje šalvěj lékařskou, anděliku čínskou, řeřichu peruánskou a speciálně upravený chmel otáčivý. Toto inovativní zpracování chmele výhradně pro farmaceutické účely, má za úkol umožnit všem ženám, které se potýkají s nepříjemnými příznaky menopauzy, klidnější a komfortnější prožití tohoto období. Přípravek je obohacen o vitamin B6 (pyridoxin), který přispívá k regulaci hormonální aktivity

Hlavní vlastnosti

  • chmel podporuje komfort v období menopauzy
  • řeřicha peruánská – maca podporuje vitalitu a přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví
  • šalvěj přispívá k hormonální rovnováze, podporuje menopauzální komfort, pomáhá kontrolovat pocení
  • andělika čínská podporuje normální činnost urogenitálního systému žen
  • vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity

Dávkování

Užívejte 2x denně 1 tabletu. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Mikrokrystalická celulosa, extrakt z chmele otáčivého, hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý, extrakt z řeřichy peruánské - Maca, extrakt ze šalvěje lékařské, extrakt z anděliky čínské, oxid hořečnatý, resveratrol, pyridoxin hydrochlorid, potah: hydroxypropylcelulosa, hydroxypropylmethylcelulosa, talek, oxid titaničitý, červený a žlutý oxid železa.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.