Kosmetika

Biotter NC ACNE Přípravek pro ošetření akné 10 ml

Značka: BIOTTER NC
Produktová řada: NC ACNE
  • Biotter NC ACNE Přípravek pro ošetření akné s kyselinou salicylovou odstraňuje odumřelé buňky, uvolňuje ucpané póry, vysušuje a přispívá k regeneraci pokožky.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů označených produktů značky Biotter získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
209

O produktu: Biotter NC ACNE Přípravek pro ošetření akné 10 ml

50134419

Úvod

Biotter NC ACNE Přípravek pro ošetření akné 10 ml je ideální volba pro péči o postižená místa. Obsažená kyselina salicylová odstraňuje odumřelé buňky, uvolňuje ucpané póry a přispívá k regeneraci pokožky. Přípravek nezanechává na pokožce viditelné stopy, a tak je možné jej aplikovat v průběhu celého dne. Pro lepší efekt kombinujte s dalšími produkty řady Biotter NC ACNE.

Výsledek

  • pro bodové ošetření postižených míst
  • nezanechává viditelné stopy
  • urychluje regeneraci pokožky

Řada Biotter NC ACNE s Oil Control Complexem a nanovetorovými mikrokapslemi

Oil Control Complex v sobě ukrývá éterické oleje z rozmarýnu, šalvěje a máty peprné, které mají čisticí a tonizující účinky. Olej z heřmánku je bohatý na alfa bisabolol a azulen, jenž omezuje vznik nedokonalostí, proti kterým rovněž bojuje i obsažená kyselina laurová. Poslední aktivní složkou je panthenol, který pokožku zklidní a urychlí proces regenerace. Nanovetorové mikrokapsle zajišťují vysokou stabilitu a postupné uvolňování aktivních složek a tím i delší působení.


Použití

Naneste malé množství přípravku na postižené místo. Používejte několikrát denně dle potřeby. K zevnímu použití. Dermatologicky testováno.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.