Kosmetika

Biotter NC ATOPIS Emulze do koupele 200 ml

Značka: BIOTTER NC
Produktová řada: NC ATOPIS
  • Biotter NC ATOPIS Emulze do koupele pro suchou a citlivou pokožku s projevy atopie. Zachovává přirozenou lipidovou bariéru a po použití je pokožka vyživená a vláčná.
169

O produktu: Biotter NC ATOPIS Emulze do koupele 200 ml

50134421

Úvod

Jemná emulze do koupele udělá dobrou službu majitelům suché a citlivé pokožky nebo pokožky s projevy atopie. Organický, certifikovaný konopný olej v kombinaci s olejem ze sladkých mandlí, jojobou a vitamínem E, dokonale vyživuje pleť a zklidňuje podráždění. Po koupeli si pokožka uchovává svou přirozenou lipidovou bariéru. Biotter NC ATOPIS Emulze do koupele 200 ml je vhodná jak pro dospělé, tak i pro děti, a to již od prvního dne života.

Výsledek

  • zklidněná a vyživená pokožka
  • vhodné pro děti a novorozence
  • zachovává přirozené pH 

Složení

Konopný olej, olej ze sladkých mandlí, vitamín E, jojoba.


Použití

Novorozenci a nemluvňata: Do vaničky naplněné vodou nalijte 1-2 víčka emulze. Teplota vody by neměla přesáhnout 37°C. Po koupeli pokožku osušte ručníkem, avšak netřete ji. Během emolienční koupele není potřeba používat další mycí kosmetické přípravky. Není nutné oplachování.

Dospělí: do koupele přidejte 3-4 víčka emulze. Po koupeli pokožku osušte ručníkem, avšak netřete ji. Během emolienční koupele není potřeba používat další mycí kosmetické přípravky. Není nutné oplachování.

V případě, že se emulze dostane do očí, vypláchněte je vlažnou vodou. Před použitím protřepat. K zevnímu použití. Dermatologicky testováno.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.