Kosmetika

Biotter NC ATOPIS Mycí pěna obličej a tělo 150 ml

Značka: BIOTTER NC
Produktová řada: NC ATOPIS

Biotter NC ATOPIS Mycí pěna obličej a tělo s konopným olejem a extraktem z lékořice čistí, hydratuje a vyživuje suchou a citlivou pokožku s projevy atopie.

185
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Biotter NC ATOPIS Mycí pěna obličej a tělo 150 ml

50134424

Úvod

Suchá a citlivá pokožka s případnými projevy atopie má sklony k podráždění a dokáže někdy potrápit. Proto si zaslouží šetrnou každodenní péči. Biotter NC ATOPIS Mycí pěna obličej a tělo 150 ml s jemnou formulí, jež nenarušuje přirozené pH pokožky, jemně a efektivně čistí a zároveň respektuje kožní ochrannou bariéru. Extrakt z lékořice působí antisepticky a zmírňuje podráždění nebo zčervenání pokožky. Organický konopný olej dokonale vyživí a dodá potřebnou hydrataci. Po použití pěny bude vaše pleť vyživená, vláčná a hladká na dotek. Tato pěna na obličej neobsahuje mýdlo a je ideální v kombinaci s dalšími produkty řady Biotter NC ATOPIS.

Výsledek

  • vyčištěná a hydratovaná pokožka
  • respektuje ochranný lipidový film
  • zmírňuje podráždění a zčervenání pleti

Složení

Organický konopný olej, extrakt z lékořice.


Použití

Používejte na vlhkou kůži, jemně nanášejte krouživými pohyby. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. Produkt je velmi jemný, vhodný pro použití i několikrát denně. Bez parfemace. K zevnímu použití. Dermatologicky testováno.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.