Kosmetika

Biotter Novaclear Urban Sunblock SPF50+ krém 125 ml

Značka: BIOTTER
  • Krém na opalování Biotter Novaclear Urban Sunblock SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Tento přípravek je velmi šetrný k citlivé namáhané pleti.
399

O produktu: Biotter Novaclear Urban Sunblock SPF50+ krém 125 ml

50143873

Úvod

Krém na opalování Biotter Novaclear Urban Sunblock SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Tento přípravek je velmi šetrný k citlivé namáhané pleti. Chrání pokožku před vnějšími vlivy a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí. Obsahuje výtažek z aloe vera a hydromanil. Tyto složky redukují podráždění a zanechávají zklidněnou a hydratovanou pleť. Krém se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film. Dermatologicky testováno.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením
  • hydratuje a zklidňuje
  • vhodný i pro citlivou pokožku

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Vyhýbejte se nejintenzivnějšímu slunečnímu záření mezi 11. až 14. hodinou odpoledne. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.