Kosmetika

Biotter Zlatá sada denní a noční krém + sérum 3x50 ml

Značka: BIOTTER
5.0

Luxusní péče o pleť s kolagenem, zlatem a kaviárem v dárkové kazetě. Tři přípravky s výjimečným složením, které působí proti předčasnému stárnutí pleti.

879
Doprava zdarma

O produktu: Biotter Zlatá sada denní a noční krém + sérum 3x50 ml

50116456

Úvod

Obdarujte sebe nebo své nejbližší skvostnou dárkovou kazetou s obsahem zlata a kaviáru. Tři přípravky s výjimečným složením působí proti předčasnému stárnutí pokožky. Poskytují ochranu před vnějšími vlivy a zajišťují pokožce hydrataci díky obsahu přírodních vyživujících olejů.

Zlato, kolagen & kaviár

  • Denní kolagenový krém se zlatem obohacený kaviárem působí proti stárnutí pokožky. Zabraňuje ztrátě vody z pokožky, upravuje její hydrataci, a tak příznivě ovlivňuje pevnost a napnutí kůže. Vlastnosti krému chrání před volnými radikály a urychlují regeneraci jemné kůže obličeje a krku.

  • Noční kolagenový krém se zlatem obohacený kaviárem působí proti vráskám a regeneruje. Přírodní makadamový a abisinský olej a bambucké máslo zabraňují ztrátě vody z pokožky, a tak zajišťují její optimální hydrataci. Krém obsahuje antioxidační složky, které chrání pokožku před vnějšími vlivy. 

  • Kolagenové sérum se zlatem obohacené kaviárem je koncentrované sérum pro intenzivní hydrataci a výživu pokožky. Přírodní rostlinné extrakty ze zeleného čaje, z listů evropské olivy, mrkve, arniky, pivoňky a komplex minerálů neutralizují volné radikály a zpomalují tak procesy stárnutí pokožky.


O značce

Žít zdravě každý den je mottem společnosti Biotter Pharma s.r.o., která je propagátorem aktivního a zdravého životního stylu. Jejím cílem je poskytovat zákazníkům produkty výborné kvality.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.