Bioveta Biodexin šampon 250 ml

Veterinární přípravky

Značka: BIOVETA
Bioveta Biodexin šampon pomůže odstranit zápach srsti Vašich domácích mazlíčků způsobený nečistotou a bakteriemi. Kombinuje mycí, antibakteriální a desodorační účinek.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

291
Dočasně nedostupné

O produktu

50075211

Desodorační šampon pro psy a kočky. Bioveta Biodexin šampon 250 ml pomůže odstranit zápach srsti Vašich domácích mazlíčků způsobený nečistotou a bakteriemi. Přípravek obsahuje roztok antiseptické látky chlorhexidinu v šamponovém základu. Díky tomu je vhodný v případech, kdy je potřeba kombinovat mycí, antibakteriální a desodorační účinek.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje zápach
  • usnadňuje rozčesávání srsti
  • neobsahuje parfém

Složení

100 ml přípravku obsahuje: Chlorhexidin diglukonát roztok, decylglukosid, cocoamidopropylbetain, chlorid sodný, cocamine oxid, PEG-7 glycerylcocoát, laureth-4, PEG/PPG-120/10 trimethylolpropropan trioleát, laureth-2, glycerol 85%, benzyl alkohol, methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon, kyselina octová 99%, Briliant Blue FCF, čištěná voda.

Použití

Menší množství přípravku rovnoměrně aplikujte na mokrou srst zvířete, masírujte do vytvoření pěny. Nechte působit 5-10 minut, následně důkladně opláchněte vodou. Dle potřeby je možné mytí opakovat za několik dní. Neaplikujte přípravek do uší zvířat.

Upozornění

Při manipulaci se zvířetem zabraňte vniknutí přípravku do očí. V případě zasažení očí přípravkem, proveďte jejich výplach proudem vody. V případě že podráždění přetrvá, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře. Zabraňte požití přípravku zvířetem. Pokud se u zvířete vyvine přecitlivělost na některou ze složek přípravku, ukončete jeho používání a vyhledejte veterinárního lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.