Bioveta Caniverm mite 0,175 g 6 tablet

Veterinární léčivý přípravek

Značka: BIOVETA
5.0
Bioveta Caniverm mite 0,175 g jsou tablety k pravidelnému odčervení koček a malých plemen psů. Léčí onemocnění způsobená hlísticemi a tasemnicemi. S rybí příchutí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
139

O produktu

50137897

Odčervovací tablety pro psy a kočky s rybí příchutí. Bioveta Caniverm mite 0,175 g léčí onemocnění způsobená hlísticemi a tasemnicemi. Je vhodný pro kočky + malá plemena psů. Může být použit u štěňat a koťat podle jejich hmotnosti. Oválné tablety jsou opatřené dělicí rýhou, pro usnadnění dávkování.

Na jaké parazity je Caniverm mite účinný?

Veterinární léčivý přípravek Caniverm mite působí na parazity u kočkovitých a psovitých šelem: Toxocara canis, Toxocara cati, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum, Trichuris vuplis, Echinoccus granulosus, Echinocccus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Multiceps multiceps, Mesocestoides spp.

Hlavní vlastnosti:

  • léčí onemocnění způsobená hlísticemi a tasemnicemi
  • určeno k pravidelnému odčervení koček a psů
  • vhodné pro malá plemena, včetně mláďat
  • tablety s dělicí rýhou pro snadné dávkování
  • k podání do krmiva nebo přímo do tlamy
  • s příchutí ryby

Dávkování

Kočky, malá plemena psů + štěňata: 1 tableta 0,175 g na 0,5-2 kg živé hmotnosti. 2 tablety 0,175 g na 2-5 kg živé hmotnosti. Dávka se podává jednorázově. Můžete ji nabídnout zvířeti samostatně nebo zabalenou do kousku krmiva. Nepodávejte současně s mléčnou potravou. V zoologických zahradách, cirkusech a podobně se doporučuje smíchat rozdrcené tablety dle váhy šelmy do masové koule a ty rozložit ve voliéře dle počtu zvířat před ranním krmením.

Odčervení mláďat

U mláďat se doporučuje preventivně odčervovat od 3. do 12. týdne stáří jednorázově v intervalu 3 týdnů a pak pravidelně každé 3 měsíce.

Složení

1 tableta obsahuje: Fenbendazolum 37,5 mg, Pyranteli embonas 36,0 mg, Praziquantelum 12,5 mg.

Upozornění

Nepodávat současně s přípravky na bázi piperazinu, případně jinými antiparazitiky. U březích fen je třeba přesně dodržovat dávkování. Po manipulaci s přípravkem si umyjte ruce.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: CANIVERM mite – tableta

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.