bioXtra Zubní pasta jemná 50 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: BIOXTRA
bioXtra Zubní pasta jemná 50 ml zvlhčuje a osvěžuje při pocitu sucha a podráždění v ústech. Pomáhá obnovit přirozenou tvorbu slin.
Skladem na e-shopu
122 ušetříte 67 Kč

Původní cena 189 Kč , sleva 35%

Nejnižší cena před slevou: 175 Kč

O produktu

50128992

Trápí Vás často sucho v ústech? Vyzkoušejte produktovou řadu BioXtra, která je definována a zařazena jako zdravotnický prostředek třídy II.A. a zajišťuje rychlou úlevu při suchých, podrážděných a citlivých ústech. bioXtra Zubní pasta jemná 50 ml obsahuje přírodní enzymy a zvlhčující látky, které pomáhají regulovat mikroprostředí v ústech a obnovují přirozenou tvorbu slin. Přípravek pečuje o zubní sklovinu a pomáhá předcházet tvorbě zubního kazu.

Hlavní vlastnosti:

  • rychle ulevuje při suchých, podrážděných a citlivých ústech
  • zvlhčuje, čistí a osvěžuje ústa
  • zmírňuje následky pocitu sucha v ústech

Složení

Sorbitol, Hydrated silica, Aqua, Glycerin, Sodium, Monofluorophosphate, Isoceteth-20, Xylitol, Aroma, Hydroxyethylcellulose, Titanium dioxide, Cellulose gum, Glucose, Colostrum Whey, Sodium Saccharin,Glucose Oxidase, Lactoperoxidase, Lactoferrin, Lysozyme, Potassium Thiocyanate, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool.

Použití

Doporučuje se používat alespoň 2x denně na čistění zubů a dásní. Děti ve věku do 6 let používají množství zubní pasty velikosti hrášku – pouze pod dohledem dospělé osoby, aby se minimalizovalo riziko spolknutí pasty.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.