Doplněk stravy

Blendea Chlorella 90 kapslí

Značka: BLENDEA

Blendea Chlorella obsahuje 100% čistou řasu chlorella v prémiové BIO kvalitě. Má antioxidační účinky a podporuje správnou činnost střevního traktu a jater, normální trávení, imunitu.

325

Cena za 1 kus: 3,61 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Blendea Chlorella 90 kapslí

50142592

Úvod

Blendea Chlorella obsahuje 100% čistou řasu chlorella v prémiové BIO kvalitě. Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa původem z Asie, a její název je odvozený od latinských slov chloros – zelený a ella – malá. Chlorella je bohatá na chlorofyl, který je nositelem charakteristické tmavě zelené barvy. Má antioxidační účinky a podporuje správnou činnost střevního traktu a jater, normální trávení, imunitu. Navíc udržuje ve střevech mikrobiální rovnováhu a pročišťuje organismus. BIO chlorella je plněná v kapslích vyrobených z čistě rostlinných materiálů, které neobsahují žádné konzervanty, plnidla ani protispékavé látky, jsou tedy vhodné i pro většinu alergiků.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% čistá chlorella bez přídavných látek
  • BIO kvalita
  • veganská

Dávkování

3-6 kapslí denně.


Složení

1 kapsle obsahuje: chlorella BIO prášek 500 mg, HPMC (veganská kapsle).


Upozornění

Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.