Blendea Moringa 90 kapslí

Doplněk stravy

Značka: BLENDEA
Strom Moringa olejodárná pochází z Indie a patří mezi adaptogeny. To znamená, že působí přesně tam, kde to tělo nejvíce potřebuje.
Skladem na e-shopu
315

Cena za 1 kus: 4 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50142587

Strom Moringa olejodárná pochází z Indie a patří mezi adaptogeny. To znamená, že působí přesně tam, kde to tělo nejvíce potřebuje. Moringa má ceněné listy, které obsahují významné množství nutričně hodnotných látek ve formě vitamínů a minerálů, nejcennější na nich je až 30% podíl proteinů. Moringa patří mezi zelené potraviny a superpotraviny.  BIO moringa Blendea je plněná v kapslích vyrobených z čistě rostlinných materiálů, je bez konzervantů, lepku, mléčných složek a sóji. Je skvělým doplňkem stravy vegetariánů, veganů i sportovců, právě kvůli vysokému obsahu bílkovin.

Blendea Moringa 90 kapslí2

Hlavní vlastnosti:

  • BIO moringa v rostlinných kapslích
  • bez konzervantů
  • bez lepku
  • bez sóji
  • vegan

Dávkování

3-6 kapslí denně.

Složení

1 kapsle obsahuje: prášek z lístků Moringa oleifeira 450 mg, HPMC (veganská kapsle).

Upozornění

Tento doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Dbejte na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Produkt není určen dětem do 3 let, těhotným ani kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek může obsahovat stopová množství ořechů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.