Blendea Womans Vitality 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: BLENDEA
Blendea Womans Vitality je mix přírodních látek, superpotravin a vitamínů vhodných speciálně pro ženy nejen v období menopauzy.
Skladem na e-shopu
505

Cena za 1 kus: 8 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50142597

Blendea Womans Vitality je mix přírodních látek, superpotravin a vitamínů vhodných speciálně pro ženy nejen v období menopauzy. Obsahuje macu peruánskou, která podporuje vitalitu a plodnost a má příznivý vliv i na duševní zdraví. Ženšen pravý je považován za nejsilnější adaptogen, pomáhá udržovat vitalitu, posiluje výdrž a celkovou fyzickou kondici, napomáhá přirozené obranyschopnosti, příznivě ovlivňuje odolnost organismu vůči stresu a únavě, přispívá k normální činnosti krevního oběhu a k sexuálnímu zdraví, podporuje kognitivní a duševní výkonnost. Kotvičník zemní příznivě působí na hormonální aktivitu a pohlavní orgány. Drmek obecný pomáhá překlenout nepohodu, která souvisí s menstruačním cyklem a menopauzou. 

Blendea Womans Vitality 60 kapslí2

Komplex vitamínů a minerálů 

Hořčík (magnesium) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze a normální činnosti nervové soustavy. Má příznivý vliv na psychickou pohodu, stav zubů, kostí a činnosti svalů. Zinek udržuje normální stav zraku, kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Podporuje zdravou funkci reprodukčního systému. Složení také vhodně doplňují vitamíny skupiny B: riboflavin neboli vitamín B2 snižuje míru únavy a vyčerpání ap řispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Niacin neboli vitamín B3 je velmi důležitý pro energetický metabolismus buněk. Přispívá k normální psychické činnosti a nervové soustavy. Vitamín B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek a také k regulaci hormonální rovnováhy. B12 se podílí na dělení buněk a přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamín D se podílí na procesu dělení buněk a má příznivý vliv na imunitní systém.

Hlavní vlastnosti:

  • mix přírodních látek, superpotravin, vitamínů a minerálů pro ženy
  • obsahuje přírodní extrakty: macu, ženšen, pepř, drmek, kotvičník
  • obsahuje vitamíny skupiny B, D, hořčík a zinek
  • ve veganských kapslích
  • bez lepku

Dávkování

1–2 kapsle 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

2 kapsle obsahují: Hořčík 187,5 mg, Maca peruánská (extrakt z kořene) 500 mg, Ženšen pravý  (extrakt z kořene) 200 mg, Kotvičník zemní (extrakt) 200 mg, Drmek obecný (extrakt) 62,5 mg, Vitamín B3 16 mg, Zinek 10 mg, Bioperine 5 mg, Vitamin B6 1,4 mg, Vitamin B2 1,4 mg, Vitamin D3 25 μg, Vitamin B12 12,5 μg.

Upozornění

Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, mládež, těhotné a kojící matky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.