Ostatní

Boost Oxygen kyslík Natural vel. L 9 l

Boost Oxygen kyslík Natural vel. L 9 l je snadno dostupný způsob, jak doplnit kyslík při aktivním životním stylu. Zvyšuje hladinu kyslíku v krvi – až 200 nadechnutí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

499

O produktu: Boost Oxygen kyslík Natural vel. L 9 l

50132784

Úvod

Čistý kyslík pro přirozenou podporu dýchání! Boost Oxygen kyslík Natural vel. L 9 l je snadno dostupný způsob, jak doplnit kyslík při aktivním životním stylu, například pro podporu regenerace po sportovním výkonu nebo třeba ve vysokých nadmořských výškách. Věděli jste, že vzduch, který dýcháme, obsahuje pouze 21 % kyslíku? Přípravek Boost Oxygen obsahuje kyslík v 95% koncentraci a jeho aplikace zvyšuje hladinu kyslíku v krvi. Obsah láhve postačí až na 200 vteřinových nadechnutí.

Boost Oxygen kyslík Natural

  • 95% čistý kyslík
  • až 200 vteřinových nadechnutí
  • snadný a okamžitý přístup k doplňkovému kyslíku


Složení

95% kyslík.


Použití

Používejte podle potřeby.


Upozornění

Kyslík je druh plynu podporujícího hoření. Při používání výrobku je zakázáno kouřit nebo manipulovat s otevřeným ohněm. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Nevystavujte teplotám nad 40 °C. Nepropichujte a nevhazujte do ohně ani po použití. Nádoba je pod tlakem. Při zahřívání může vybuchnout. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.