Braun Lady Shaver 5560 dámský holicí strojek

Elektronika

Značka: BRAUN
Praktický dámský strojek šetrně a účinně holí a zastřihuje chloupky kdekoli na těle. Balení obsahuje také zastřihovací a exfoliační nástavec.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
1 240 ušetříte 310 Kč

Původní cena 1 550 Kč sleva 20%

O produktu

50108737

Braun Lady Shaver 5560 Silk-épil je oblíbený dámský holicí strojek 3v1. Šetrně holí a zastřihuje chloupky kdekoli na těle včetně citlivých oblastí, a díky speciálnímu nástavci navíc může pokožku při každém tahu exfoliovat, aby byla opravdu dokonale hladká a opečovávaná.

Tři přístroje v jednom

Kulatá hlava kombinuje plovoucí zastřihovací nástavec a holicí planžetu, jež plynule kopírují křivky vašeho těla. Zaoblené jsou i samotné hroty zastřihovače, takže je použití strojku opravdu mimořádně šetrné k vaší pokožce. Součástí balení je nástavec OptiShave, zmíněný peelingový nástavec určený na nohy a zastřihovací nástavec pro oblast bikin.

Pohodlný provoz zaručí moderní akumulátor, který vám nabídne až 40 minut používání bez síťového přívodu. K plnému nabití mu přitom stačí pouhá jedna hodina. Strojek je navíc plně omyvatelný pod tekoucí vodou, takže se nemusíte zdržovat zdlouhavým čištěním.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.