Braun NTF 3000 bezdotykový čelní teploměr

Zdravotnické prostředky

Značka: BRAUN
Teploměr funguje jak bezkontaktně, tak i v dotykovém režimu. Má přehledný podsvícený displej s barevným zbarvením podle naměřených hodnot.
Skladem na e-shopu
1 650

O produktu

50104108

Bezdotykový/čelní teploměr od společnosti Braun vás zaujme hned na první pohled. Jeho ergonomická rukojeť vám přesně padne do dlaně a elegantní zaoblené tvary jsou bezpečné i pro neposedné dětské ruce, aby nedošlo k žádnému zranění. Na čelní straně je umístěn přehledný kruhový displej, jenž vám velkými digitálními číslicemi ukáže aktuální naměřenou teplotu v jednotkách °C. Zařízení funguje jak bezdotykově, tak i v dotykovém režimu. První zmíněná možnost je ideální u měření teploty u malých dětí, které by jinak dotyk neznámého předmětu mohl rozrušit.

Podsvícený displej

Podle aktuálních naměřených hodnot dojde ke zbarvení displeje. Zelená barva znamená, že teplota je v normě. Žlutá symbolizuje zvýšenou teplotu a červená alarmuje horečku. Pokud potřebujete přístroj použít v noci, nemusíte rozsvěcovat světlo. Displej je podsvícený, abyste na něj přehledně viděli i za snížené viditelnosti. Pokud např. při měření dítěte jej nechcete vyrušovat, vypněte si akustická upozornění. Teploměr změří přesnou hodnotu již do pěti vteřin, abyste měli výsledky rychle a aktuálně k dispozici.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.